Дозвільні документи

sert all

kudliak.com.ua - Арбітражний керуючий Кудляк Євген Васильович

http://www.pravo-kiev.com/wp-content/themes/twentyeleven/images/logo_small.png

 

«Нехай кожен вправляється в тому мистецтві, яке він знає»
Цицерон

 

Набрав чинності Закон України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”

15 серпня, набрав чинності Закон України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, який визначає правові засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

 

Законом реформовано засади здійснення адвокатської діяльності в Україні відповідно до загальновизнаних міжнародних демократичних стандартів, що забезпечить надання адвокатами професійної правової допомоги кожному, хто її потребує.

 

Олександр Лавринович зазначив, що для цього, зокрема, удосконалено порядок допуску до професії адвоката, визначено види та гарантії адвокатської діяльності, чітку систему органів адвокатського самоврядування, запроваджено ведення Єдиного реєстру адвокатів України, встановлено дієвий механізм дисциплінарної відповідальності адвокатів, а також врегульовано питання участі адвокатів іноземних держав у здійсненні адвокатської діяльності на території України.

 

Проект указаного Закону був підготовлений робочою групою з питань реформування прокуратури та адвокатури, утвореною розпорядженням Президента України від 22 листопада 2011 року № 362/2011-рп, та внесений Президентом на розгляд Верховної Ради.

Як наголосив Міністр, прийняття Закону стало важливим кроком на шляху побудови ефективних механізмів забезпечення захисту прав, свобод та інтересів людини і громадянина.

 

Джерело: www.minjust.gov.ua

З 19 січня арбітражні керуючі зможуть об‘єднатися

З 19 січня арбітражні керуючі зможуть об‘єднатися у Всеукраїнську саморегулівну організацію

 

19.12.2012

 

Кабінет Міністрів затвердив порядок визнання Міністерством юстиції статусу Всеукраїнської саморегулівної організації арбітражних керуючих. Відповідну постанову, проект якої розробляв Мін‘юст, було ухвалено сьогодні, 19 грудня, на засіданні Уряду.

Постанову було видано з метою реалізації положень статті 117 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, який набирає чинності з 19 січня 2013 року.

Детальніше...

Громадським організаціям з Нового року влаштують тотальний переоблік

Громадським організаціям з Нового року влаштують тотальний переоблік


21.12.2012


Постанову про порядок ведення такого реєстру було розроблено Міністерством юстиції на виконання Закону України «Про громадські об’єднання» (що набирає чинності з 1 січня 2013 року) та схвалено на засідання Кабінету Міністрів 19 грудня.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Міністерства юстиції України.

 

Детальніше...

Форум громадських рад та організацій

Форум громадських рад та організацій закликає Януковича відтермінувати набуття чинності закону

 

Форум общественных советов и организаций призывает Януковича отсрочить вступление в силу закона об общественных объединениях до 2014 г.

Участники Форума общественных советов и общественных организаций Украины призывают президента внести в Верховную Раду законопроект о перенесении на 1 января 2014 года вступление в силу закона об общественных объединениях.

 

Детальніше...

Пошук

Міністерство юстиції України

Партнери:

Мерітократична партія України

 

logo krisismen

Союз кризис-менеджеров Украины

 

logo fobis 1

Федерация оценщиков бизнеса
и интеллектуальной собственности

 

logo asconsulting2

Юридична Фірма
«АС Консалтинг»

 

Адвокатска контора
«Скляренко та партнери»

 

 

Адвокатська контора

Дмитра Забавського

 

logo kkk 1

Клуб коренных киевлян
"Вечность"

New Consulting

Комплексно-правовая система 
«Помічник арбітражного керуючого»


 

автоматизация полного цикла
работ по сопровождению
процедур банкротства.