Дозвільні документи

sert all

kudliak.com.ua - Арбітражний керуючий Кудляк Євген Васильович

http://www.pravo-kiev.com/wp-content/themes/twentyeleven/images/logo_small.png

 

«Нехай кожен вправляється в тому мистецтві, яке він знає»
Цицерон

 

Круглий стіл. 6 березня 2013 року

 

Громадська рада при Державній службі України
з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

 

Круглий стіл на тему:

«Інновації та кластерний підхід як фактори розвитку
малого та середнього бізнесу в Україні»

Київ, вул. Арсенальна 9/11. 6 березня 2013 року

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

6 березня о 10.00 у Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва відбудеться круглий стіл на тему: «Інновації та кластерний підхід як фактори розвитку малого та середнього бізнесу в Україні».

Захід організований спільно Громадською радою при Держпідприємництві України, Громадською радою при Держінформнауки України та Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України.

 

Метою круглого столу є спряння розвитку інноваційних проектів представинків малого та середнього бізнесу в Україні, підвищенню уваги держави до сфери науки та інновацій, та формування пропозицій щодо вдосконалення законодавства в цій сфері.

 

До участі запрошені представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Торгово-промислової палати України, Національної академії наук України, ГО "Агенція Європейських Інновацій", Української національної технологічної платформи, Агентства сприяння науці і інноваціям "Новий час", Міжнародного центру інновацій КПІ, Центру трансферту технологій КПІ, Українського науково-технічного центру, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Європейської Бізнес Асоціації, Всеукраїнської ради конкурентоспроможності ІКТ, Українського Союзу промисловців і підприємців, Німецького бюро технічної допомоги GIZ, а також науковці та представники громадських об'єднань бізнесу.

Згідно з дослідженням Організації Економічного Співробітництва та Розвитку, впродовж останніх чотирьох років внесок малих і середніх підприємств в українську економіку постійно знижувався. Наразі сектор малих і середніх підприємств складає 58,1% від загального рівня зайнятості (26,3% людей зайняті малим підприємництвом; 31,8% – середнім).

 

Це свідчить про необхідність запровадження державної політики, яка сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу, а також підвищенню його конкурентоспроможності. Одним з факторів підвищення конкурентоспроможності бізнесу є розвиток інноваційних проектів. Для цього наукове та експертне співтовариство планує розробити рекомендації для вдосконалення державної політики у цій сфері з метою створення сприятливих умов для розвитку науки та інновацій в Україні.

 

Очікувані результати:

• сформувати експертну групу Громадської ради при Держпідприємництві України з питань розвитку інновацій для підготовки законодавчих змін
• розробити методичні та інформаційні матеріали, корисні представникам МСП.

 

Адреса: м.Київ, вул. Арсенальна 9/11, актовий зал Держпідприємництва України

 

 

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

10.00 - 10.10

ВСТУПНЕ СЛОВО

• МІХАЙЛІДІ Павло Миколайович - голова Громадської ради при Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

• ПОТІМКОВ Олександр Юрійович - перший зааступник Голови Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

10.10 - 11.20

1. Порівняльний аналіз інструментів підтримки інноваційного бізнесу в Україні та в європейських країнах

Доповідач - КУЛЬЧИЦЬКИЙ Іван Іванович, Президент ГО "Агенція Європейських Інновацій", координатор національного контактного пункту "Дослідження на користь малих і середніх підприємств", член громадської ради Держінформнауки

2.

Доповідач - РИБАК Юлія

3. Інновації та кластерний підхід: роль системного макроекономічного середовища

Доповідач - МАКАРЕНКО Ігор Петрович, кандидат економічних наук, директор Інституту еволюційної економіки.

4. Виробничі кластери як чинник підвищення конкурентоспроможності економіки: зарубіжний досвід і вітчизняні реалії

Доповідач - СОЛОВЙОВ В’ячеслав Павлович, доцент економічних наук, заступник директора з наукової роботи Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України.

5.

Доповідач - представник Торгово-промислової палати України

11.20 - 11.40 Перерва на каву

11.40 - 12.00

6. Використання засад європейської програми EUREKA у національних програмах підтримки інноваційної діяльності (МініЕУРЕКА)

Доповідач - СМЕРТЕНКО Петро Семенович, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту напівпровідників НАН України ім.В.Є.Лашкарьова, лауреат Державної премії України в області науки і техніки, національний координатор програми EUREKA у 1999-2011 роках.

7. Українська національна технологічна платформа (УНТП) “Агропродовольча” як ефективний інструмент реалізації інновацій: здобутки і плани

Доповідач - БІЛАК Павло, кандидат політичних наук, вчений секретар Української національної технологічної платформи.

Доповідач - АПІСАРЄВ Олег, виконавчий директор Української національної технологічної платформи.

12.00 - 13.00 Відкрите обговорення, підведення підсумків

 

Пошук

Міністерство юстиції України

Партнери:

Мерітократична партія України

 

logo krisismen

Союз кризис-менеджеров Украины

 

logo fobis 1

Федерация оценщиков бизнеса
и интеллектуальной собственности

 

logo asconsulting2

Юридична Фірма
«АС Консалтинг»

 

Адвокатска контора
«Скляренко та партнери»

 

 

Адвокатська контора

Дмитра Забавського

 

logo kkk 1

Клуб коренных киевлян
"Вечность"

New Consulting

Комплексно-правовая система 
«Помічник арбітражного керуючого»


 

автоматизация полного цикла
работ по сопровождению
процедур банкротства.