Дозвільні документи

sert all

kudliak.com.ua - Арбітражний керуючий Кудляк Євген Васильович

http://www.pravo-kiev.com/wp-content/themes/twentyeleven/images/logo_small.png

 

«Нехай кожен вправляється в тому мистецтві, яке він знає»
Цицерон

 

БАНКРУТСТВО ЗА НОВИМ ЗАКОНОМ

 

 

БАНКРУТСТВО З 2013 р.

БАНКРУТСТВО ЗА НОВИМ ЗАКОНОМ! Новели 2013 року!!!
Кардинальні зміни! Новели провадження! До чого готуватися?
НЕХАЙ ГОЛОВА БОЛИТЬ У БОРЖНИКА, А НЕ У ВАС!

 

23 травня, КИЇВ

 

ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ!
Запрошуємо керівників підприємств,
начальників юридичних відділів, юристів,

юрисконсультів, адвокатів, аудиторів
відвідати консультаційний семінар

 

ptichkaПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

БАНКРУТСТВО ЗА НОВИМ ЗАКОНОМ: ДО ЯКИХ ЗМІН ГОТУВАТИСЬ?! Новели провадження!

 


 НОВА РЕДАКЦІЯ ЗАКОНУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі – Закон). Головні недоліки, які Закон має усунути. Детальний аналіз. Набрання новим Законом чинності: строки і особливості.
 НОВІ ЗМІНИ ВЖЕ ДО НОВОГО ЗАКОНУ! Що буде змінено? Коли чекати змін? Аналіз останніх змін до законодавства про банкрутство!
 Законодавство, що регулює банкрутство. Застосування іншого законодавства. Випадки, коли нова редакція Закону не застосовується.

  Практика застосування законодавства. Рекомендації Президіуму ВГСУ у справах про банкрутство. Інформаційні листи та постанови ВГСУ.
 Новації в веденні процедур банкрутства!
 Характеристика основних етапів банкрутства
в новій редакції Закону № 4212 та нормам ГКУ.
 Засоби завчасного виявлення і запобігання неплатоспроможності, банкрутству боржника. Нові обов’язки боржника. 
 Позасудові заходи відновлення платоспроможності та їх проведення. Санація до порушення провадження у справі про банкрутство. Особливості провадження санації боржника його керівником до подання кредиторами заяви про порушення справи про банкрутство.
 Арбітражний керуючий (АК): новації в статусі, оплаті. Як стати? Процедура призначення і усунення. Вирішення спорів між кредиторами. Права та обов’язки (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора). Правове становище АК. Нагляд за його діяльністю. Повноваження органів управління боржника та АК. Помічник АК (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора). Відповідальність.
 Судові процедури. Процедура ініціювання банкрутства в господарському суді: підстави, вимоги, принципи. Види судових процедур. Порядок провадження: загальний, спеціальний або спрощений у справі про банкрутство. Оскарження судових рішень у процедурі банкрутства. Співвідношення з чинним процесуальним законодавством. Нюанси. Відмінності.
 Процесуальні особливості розгляду справ про банкрутство, підсудність і підвідомчість. Порядок судового розгляду спорів. Заява (зміст) і перелік документів, що додаються. Нове у переліку. Випадки, коли заява про банкрутство боржника є обов’язковою для кредитора. Відмова у прийнятті заяви про порушення справи про банкрутство. Відкликання заяви. Судова практика розгляду спорів.
 Експертиза фінансового стану боржника. Особливості аудиту боржника.
 Приховуване, фіктивне чи доведення до банкрутства. Особливості проведення судової економічної експертизи з дослідження фінансового-господ. стану підприємств на предмет наявності ознак приховуваного, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства. Визначення ознак фіктивного банкрутства (приклади); дій з доведення до банкрутств; дій з приховування банкрутства.
 Наслідки порушення провадження у справі про банкрутство.
 Кредитори. Новації в статусі кредиторів. Які можуть бути кредитори за Законом? Безспірні вимоги кредиторів.
 Збори кредиторів. Комітет кредиторів. Перші збори кредиторів - визначальний етап справи. Правонаступництво (заміна) кредитора. Виявлення кредиторів та осіб, які мають бажання взяти участь у санації боржника. Терміни подання кредиторами заяв. Формування реєстру кредиторів. Їх повноваження. Формування реєстру вимог кредиторів.  Попереднє засідання. Затвердження судом реєстру вимог кредиторів. Можливості внесення змін до реєстру вимог кредиторів після затвердження. Вирішення питання про неустойку.
Можливості для задоволення вимог конкурсних кредиторів на стадії розпорядження майном.
 Розгляд позовних вимог конкурсних кредиторів до боржника. Пред’явлення позову, який ґрунтується на грошових зобов’язаннях, що виникли до порушення провадження у справі. Наслідки пропуску кредитором встановлених термінів та строків. Забезпечення вимог кредиторів. Усунення керівника боржника. Мораторій на задоволення вимог кредиторів. Вимоги на які мораторій не поширюється. Податкова застава.
 Спірні договори та майнові дії боржника. Відмінності. Визнання недійсними та спростування. Суб’єкти подання заяв. Наслідки визнання недійсними та спростування, нові підходи. Відмова від правочинів (договорів) боржника під час санації, вчинених до порушення провадження у справі про банкрутство, не виконаних повністю / частково. Можливості. Відшкодування збитків, заподіяних цим.
 Розпорядження майном. Процедури розпорядження майном. Розпорядник. Звернення стягнень на майно. Призупинення і припинення. Закінчення процедури розпорядження майном. Підсумкове засіданні господарського суду та його значення для подальших процедур. Підстави для завершення процедури банкрутства та відкриття ліквідаційної процедури.
 Санація. Введення процедури санації. Її наслідки. Офіційне повідомлення про введення санації. Дострокове припинення санації. План санації: розробка, прийняття й особливості затвердження. Забезпечення санації. Задоволення вимог кредиторів. Інвестори. Збільшення статутного капіталу боржника. Продаж майна боржника під час санації. Можливості та способи продажу майна. Господарська діяльність в період санації.
 Заміщення активів, утворення нових господарських товариств (ГТ).
 Ліквідація. Повноваження. Визнання банкрутом і початок ліквідації. Задоволення вимог кредиторів. Функції суду, ліквідатора при ліквідації. Склад ліквідаційної маси. Новели в формуванні ліквідаційної маси. Орендоване майно. Продаж, оцінка майна: новели, форми, способи. Яке майно може продаватись при ліквідації? Нюанси. Черговість задоволення вимог кредиторів. Залік зустрічних однорідних вимог.
 Питання трудових відносин при ліквідації.
 Архів. Збереження документації боржника.
 Мирова угода. Процедура мирової угоди. Особи, що мають право укладати мирову угоду. Умови укладення та затвердження. Відмова у її затвердженні судом, підстави відмови. Наслідки невиконання мирової угоди. Недійсність або Розірвання мирової угоди.
 Припинення провадження у справі про банкрутство.
 Виконавче провадження при банкрутстві.
ОСОБЛИВОСТІ БАНКРУТСТВА ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. Застосування відповідних законів.
Нюанси банкрутства фіз.особи – підприємця. Застосування процедури банкрутства до боржника, що ліквідується самим власником.
Особливості ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ за новим Законом. Застосування банкрутства, пов’язаного з іноземним провадженням.

 

 

oblik_bДОПОВІДАЧІ ТА КОНСУЛЬТАНТИ:

Поляков Борис

ПОЛЯКОВ Б.М.
суддя ВИЩОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ УКРАЇНИ (ВГСУ).

 

КОВАЛЕНКО В. М.
суддя ВИЩОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ УКРАЇНИ (ВГСУ).

 

Катеринчук

КАТЕРИНЧУК Л. Й.
суддя ВИЩОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ УКРАЇНИ (ВГСУ).

 

Хорунжий Юліан

ХОРУНЖИЙ Ю.А.
екс-Директор ДЕРЖАВНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ З ПИТАНЬ БАНКРУТСТВА,
начальник відділу, заступник начальника УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ БАНКРУТСТВА
МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ (МЮУ).

 

 

Хорунжий Юліан

ТАЛАН Л.Г.
адвокат, арбітражний керуючий з 2000 року, медіатор,
Президент СОЮЗУ АРБІТРАЖНИХ КЕРУЮЧИХ ПРИДНІПРОВ"Я.

 

Вартість участі 1280 грн. (без ПДВ).

Знижки За кожного 2-го учасника 5%, за 3-го: 10%! Додаткові знижки!

До вартості входить навчання та консультації, відповіді на запитання учасників, обід в ресторані, кава-брейки в перервах, набір канцтоварів, книжка по темі семінару, сертифікат.

!!! Отримати більш детальну інформацію та зареєструватись

Ви можете за тел.: +380 (44) 5377010 (багатоканальний), 3321010

 

 
Деловой Клуб "Управление знаниями"

 


 

 

Пошук

Міністерство юстиції України

Партнери:

Мерітократична партія України

 

logo krisismen

Союз кризис-менеджеров Украины

 

logo fobis 1

Федерация оценщиков бизнеса
и интеллектуальной собственности

 

logo asconsulting2

Юридична Фірма
«АС Консалтинг»

 

Адвокатска контора
«Скляренко та партнери»

 

 

Адвокатська контора

Дмитра Забавського

 

logo kkk 1

Клуб коренных киевлян
"Вечность"

New Consulting

Комплексно-правовая система 
«Помічник арбітражного керуючого»


 

автоматизация полного цикла
работ по сопровождению
процедур банкротства.