Дозвільні документи

sert all

kudliak.com.ua - Арбітражний керуючий Кудляк Євген Васильович

http://www.pravo-kiev.com/wp-content/themes/twentyeleven/images/logo_small.png

Адвокатура

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ


адвокатам України щодо заповнення заяви
про надання відомостей до Єдиного реєстру адвокатів України


При заповненні бланку заяви про внесення відомостей до Єдиного реєстру адвокатів України, зверніть увагу на наступне:


1. Заповнення бланку заяви здійснюється письмово/друковано з подальшим надісланням поштою рекомендованим листом на адресу Національної асоціації адвокатів України (Кловський узвіз, 7 літ А, офіс 6, м. Київ, 01021).
2. Після слів «Я, адвокат» та у першій графі таблиці необхідно вказати повністю прізвище, ім’я та по-батькові адвоката, який бажає подати відомості про себе.
3. У другій графі таблиці необхідно вказати номер і дату видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю за таким зразком: наприклад: «свідоцтво №1, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 08 січня 2011 року».
4. У третій графі таблиці необхідно вказати номер і дату прийняття рішення про видачу свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю за таким зразком: наприклад: «рішення Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури №1, прийняте 08 січня 2011 року».
Адвокатам іноземних держав необхідно вказати за запропонованим зразком номер і дату прийняття рішення про включення адвоката іноземної держави до Єдиного реєстру адвокатів України.
5. У четвертій графі таблиці необхідно вказати найменування і місцезнаходження організаційної форми адвокатської діяльності, номери засобів зв’язку за таким зразком: «Адвокатське бюро Іванова Івана Івановича. Адреса місцезнаходження: вул. Миру, 1, м. Київ, 01021. Номер засобу зв’язку: телефон робочий (044) 1111111». Також бажано вказати номери факсу, мобільного зв’язку, адресу електронної пошти тощо за наявності.
6. У п’ятій графі таблиці необхідно написати адресу робочого місця адвоката, номери засобів зв’язку за таким зразком: «Адвокатське бюро Іванова Івана Івановича. Адреса місцезнаходження: вул. Миру, 1, м. Київ, 01021. Номер засобу зв’язку: телефон робочий (044) 1111111». Також бажано вказати номер факсу, мобільного зв’язку, адресу електронної пошти тощо за наявності.
Адресою робочого місця адвоката є місцезнаходження обраної адвокатом організаційної форми адвокатської діяльності або адреса фактичного місця здійснення адвокатської діяльності, якщо вона є відмінною від місцезнаходження обраної адвокатом організаційної форми адвокатської діяльності.
У разі наявності декількох адрес робочих місць адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України вноситься лише одна адреса робочого місця адвоката.
7. У шостій графі таблиці необхідно вказати інформацію про зупинення або припинення права на заняття адвокатською діяльністю за таким зразком: «право на заняття адвокатською діяльністю зупинено у зв’язку із перебуванням на державній службі на підставі заяви про зупинення права на заняття адвокатською діяльністю від 01 січня 2011 року».
8. У сьомій графі таблиці можуть бути зазначені інші відомості, передбачені Законом України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.
9. В останньому абзаці заяви вказується число та прописом місяць заповнення заяви за таким зразком: ««08» січня 2013 року».
10. При заповненні заяви адвокат особисто несе відповідальність за достовірність та правильність інформації, у ній зазначеній.

Вищенаведений текст в docx.

 

Заява адвоката про надання відомостей до ЄРАУ (бланк).

 

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5076-17
http://unba.org.ua/news/26/
http://sts.gov.ua/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/62191.html

Пошук

Міністерство юстиції України

Партнери:

Мерітократична партія України

 

logo krisismen

Союз кризис-менеджеров Украины

 

logo fobis 1

Федерация оценщиков бизнеса
и интеллектуальной собственности

 

logo asconsulting2

Юридична Фірма
«АС Консалтинг»

 

Адвокатска контора
«Скляренко та партнери»

 

 

Адвокатська контора

Дмитра Забавського

 

logo kkk 1

Клуб коренных киевлян
"Вечность"

New Consulting

Комплексно-правовая система 
«Помічник арбітражного керуючого»


 

автоматизация полного цикла
работ по сопровождению
процедур банкротства.