Дозвільні документи

sert all

kudliak.com.ua - Арбітражний керуючий Кудляк Євген Васильович

http://www.pravo-kiev.com/wp-content/themes/twentyeleven/images/logo_small.png

Адвокатська контора «Скляренко та партнери»

 

Адвокатська контора «Скляренко та партнери» надає повний комплекс правових послуг, забезпечуючи юридичну підтримку проектів у всіх сферах бізнесу. Глибокі знання у галузі права в поєднанні з багатим професійним досвідом дозволяють нашим юристам ефективно консультувати клієнтів у різних галузях права, включаючи господарське, корпоративне, податкове, банківське, адміністративне, цивільне, земельне, трудове, сімейне.

У реаліях сучасного бізнесу ми вдало поєднуємо високий рівень правової підтримки та професійний судовий захист компаній і фізичних осіб.

Наша команда надає високоякісні комплексні юридичні консультації, що базуються на багаторічній професійній діяльності, міжнародних стандартах, на розумінні специфіки бізнес-процесів та успішному досвіді роботи з клієнтами у різних сферах економіки. Наші юристи супроводжують клієнтів у різних проектах і допомагають прийняти вірне рішення у найскладніших суперечливих ситуаціях.

Також ми маємо значний досвід ефективного співробітництва з нашими колегами у регіонах України. Залучення місцевих адвокатів та юристів дозволяє підвищити ефективність роботи та оптимізувати витрати на правову допомогу. Такий підхід є найбільш зручним для наших клієнтів, оскільки, знаючи специфіку бізнес-процесів клієнта та особливості розгляду відповідних категорій судових справ, ми найкращим чином організуємо роботу і несемо відповідальність за якісне її виконання.

Значний досвід судового захисту та спрямованість на результат дозволяють нам виділити судову практику адвокатської контори як одну з кращих на юридичному ринку. Партнери адвокатської контори Олександр Скляренко та Андрій Сидоренко входять до числа провідних адвокатів України.

 

АО «Адвокатська контора
«Скляренко та партнери»,

бульвар Тараса Шевченка, 31, оф.8
м. Київ, 01032, Україна
Тел. +380 44 235 8575
Факс +380 44 234 2303

www.s-partners.org

Пошук

Міністерство юстиції України

Партнери:

Мерітократична партія України

 

logo krisismen

Союз кризис-менеджеров Украины

 

logo fobis 1

Федерация оценщиков бизнеса
и интеллектуальной собственности

 

logo asconsulting2

Юридична Фірма
«АС Консалтинг»

 

Адвокатска контора
«Скляренко та партнери»

 

 

Адвокатська контора

Дмитра Забавського

 

logo kkk 1

Клуб коренных киевлян
"Вечность"

New Consulting

Комплексно-правовая система 
«Помічник арбітражного керуючого»


 

автоматизация полного цикла
работ по сопровождению
процедур банкротства.