Дозвільні документи

sert all

kudliak.com.ua - Арбітражний керуючий Кудляк Євген Васильович

http://www.pravo-kiev.com/wp-content/themes/twentyeleven/images/logo_small.png

Зустріч керівництва Держпідприємництва з підприємцями

 

 

 

 

6 грудня відбудеться зустріч керівництва Держпідприємництва з підприємцями і громадськими організаціями для обговорення практики застосування Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва   на   виконання   постанови   Кабінету   Міністрів   України   від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» ініціює проведення зустрічі з підприємцями та громадськими організаціями, що представляють інтереси підприємців, із залученням представників заінтересованих центральних органів виконавчої влади щодо практики застосування Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Пропонується отримати та винести на обговорення інформацію щодо практичних аспектів здійснення органами державного нагляду (контролю) заходів державного нагляду (контролю), факторів, що стримують розвиток бізнесу, визначити проблемні питання, які виникають при виконанні органами державного нагляду (контролю) контрольно-наглядових повноважень та сформувати пропозиції (у т.ч. законодавчі), спрямовані на покращення умов ведення бізнесу та поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

Зустріч відбудеться 6 грудня 2012 р. об 11:00 в приміщенні Держпідприємництва України (м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 6-й поверх) під головуванням Голови Держпідприємництва України М.Ю. Бродського.

Інформацію про осіб, які візьмуть участь у зустрічі, просимо надати до  27 листопада 2012 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та/або за телефоном (044) 286-00-95 (Гродзинська Дарина Миколаївна).

Реєстрація учасників зустрічі проводитиметься з 10:30 до 11:00.

 

 

 

 

 

 

Пошук

Міністерство юстиції України

Партнери:

Мерітократична партія України

 

logo krisismen

Союз кризис-менеджеров Украины

 

logo fobis 1

Федерация оценщиков бизнеса
и интеллектуальной собственности

 

logo asconsulting2

Юридична Фірма
«АС Консалтинг»

 

Адвокатска контора
«Скляренко та партнери»

 

 

Адвокатська контора

Дмитра Забавського

 

logo kkk 1

Клуб коренных киевлян
"Вечность"

New Consulting

Комплексно-правовая система 
«Помічник арбітражного керуючого»


 

автоматизация полного цикла
работ по сопровождению
процедур банкротства.