Дозвільні документи

sert all

kudliak.com.ua - Арбітражний керуючий Кудляк Євген Васильович

http://www.pravo-kiev.com/wp-content/themes/twentyeleven/images/logo_small.png

Ліцензування та дерегуляція: за і проти.

 

 

АНОНС

 

9 квітня о 10:30 в прес-клубі Громадської ради при Держпідприємництві України "Закон & Бізнес" відбудеться дискусія: «Ліцензування та дерегуляція: за і проти».

 

Громадська рада при Держпідприємництві України на підставі звернень підприємців готує пропозиції від бізнес-громадськості до Проекту Закону № 0932 "Про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності ".

 

В рамках дискусії прес-клубу "Закон & Бізнес" будуть підняті проблеми застосування законодавства про ліцензування в Україні, висвітлені напрямки роботи Держпідприємництва України та Громадської ради щодо вдосконалення ліцензійних умов, позиція щодо процесів дерегуляції економіки, а також представлена статистика діяльності експертно-апеляційної ради при Держпідприємництві України.

 

До участі запрошені відповідальні представники Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, лідери всеукраїнських громадських об'єднань бізнесу, представники регіональних підприємницьких співтовариств Києва, Харкова, Одеси, Севастополя, Херсона, Житомира, Запоріжжя, Хмельницького, експерти та представники ЗМІ.

 

Адреса: Київ, вул. Арсенальна 9/11, 6 поверх

Акредитація ЗМІ: +38 (093) 460 87 03, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - Баклан Анастасія Олексіївна

Пошук

Міністерство юстиції України

Партнери:

Мерітократична партія України

 

logo krisismen

Союз кризис-менеджеров Украины

 

logo fobis 1

Федерация оценщиков бизнеса
и интеллектуальной собственности

 

logo asconsulting2

Юридична Фірма
«АС Консалтинг»

 

Адвокатска контора
«Скляренко та партнери»

 

 

Адвокатська контора

Дмитра Забавського

 

logo kkk 1

Клуб коренных киевлян
"Вечность"

New Consulting

Комплексно-правовая система 
«Помічник арбітражного керуючого»


 

автоматизация полного цикла
работ по сопровождению
процедур банкротства.