Дозвільні документи

sert all

kudliak.com.ua - Арбітражний керуючий Кудляк Євген Васильович

http://www.pravo-kiev.com/wp-content/themes/twentyeleven/images/logo_small.png

Члени правління Громадської ради підтримали ініціативу договору з соціальної відповідальності бізнесу


Договір з розвитку соціальної відповідальності бізнесу, про який розповіли в ході робочої зустрічі 26 листопада в Держпідприємництві представники Центру «Розвиток КСВ» та УСПП, підтримали члени правління Громадської ради при Держпідприємництві.

«Договір із соціальної відповідальності спрямований на врегулювання відносини підприємців з державою, щоб бізнес не страждав від того, що взяв на себе додаткові зобов'язання перед суспільством, - розповіла заступник голови Ради, голова комітету з питань соціальної відповідальності бізнесу Тетяна Павлюк. - Тому що соціальна відповідальність - це не тягар, нав'язаний законодавством, це принцип, який компанії прийняли для себе додатково з метою добровільно покращувати репутацію компанії на ринку».

У роботі також взяли участь заступники голови Громадської ради, голова комітету з питань державної регуляторної політики Сергій Шабовта, голова комітету з питань підтримки та розвитку підприємництва В'ячеслав Биковець, голова комітету з питань розвитку саморегулювання Юрій Папіровий і голова Ради Павло Міхайліді. А також члени Громадської ради Володимир Бондарчук та Євген Кудляк.

Члени і правління Ради також акцентували увагу на тому, що українські підприємці, на жаль, мало обізнані з принципами соціальної відповідальності, вважаючи це черговим механізмом для «відкатів». Тому констатували необхідність інформування громадськості про концепцію корпоративної соціальної відповідальності бізнесу.

«Соціальний договір і стандарти роботи компанії однозначно потрібні. Хто відчуває в собі сили та енергію - той і візьме на себе соціальну відповідальність», - заявила Тетяна Павлюк.

 

Джерело: www.gromrada.biz

Пошук

Міністерство юстиції України

Партнери:

Мерітократична партія України

 

logo krisismen

Союз кризис-менеджеров Украины

 

logo fobis 1

Федерация оценщиков бизнеса
и интеллектуальной собственности

 

logo asconsulting2

Юридична Фірма
«АС Консалтинг»

 

Адвокатска контора
«Скляренко та партнери»

 

 

Адвокатська контора

Дмитра Забавського

 

logo kkk 1

Клуб коренных киевлян
"Вечность"

New Consulting

Комплексно-правовая система 
«Помічник арбітражного керуючого»


 

автоматизация полного цикла
работ по сопровождению
процедур банкротства.