Блогосфера

5 причин, чому вам слід використовувати CMS

Якщо ваш сайт є центральним елементом всієї вашої стратегії інтернет-маркетингу, то ваша система управління контентом (CMS) – це серце вашого сайту. Так хіба не має сенсу витрачати час на те, щоб по-справжньому зрозуміти програмне забезпечення, яке в кінцевому підсумку визначає всю вашу стратегію інтернет-маркетингу? Ось чому ця стаття про 5 причин, чому ви повинні використовувати систему управління контентом.

Що являє собою CMS?

CMS це по суті програмне забезпечення, яке зберігає вміст вашого веб-сайту, дозволяє легко редагувати його веб-адміністраторам і дозволяє декільком веб-адміністраторам входити в єдину систему і спільно оновлювати ваш веб-сайт.

CMS працює наступним чином: ваша компанія-розробник веб-сайтів виконує складну роботу по фактичному монтуючи ваш сайт в CMS, потім вони передають вам ключі, і ви додаєте і оновлюєте контент як захочете.

5 причин, за якими ви повинні використовувати CMS

Оновлення сайту тільки на ваших умовах. Припустимо, ви хочете швидко додати подію або зображення на одну зі своїх веб-сторінок. Якщо ваш веб-сайт був написаний вручну сторонньою компанією з розробки веб-сайтів, вам потрібно буде попросити їх додати елемент. Замість того, щоб бути заручником компанії по розробці веб-сайтів, CMS виключає посередників і дає вам можливість оновлювати і змінювати вміст вашого веб-сайту самостійно. Ви отримаєте можливість зробити свій сайт більш динамічним, більш актуальним і ціннішим для ваших відвідувачів.

Вам також буде цікаво: Реєстрація домену та хостингу в CityHost.

Не знаєте HTML? Не проблема. Ваша CMS буде з редактором WYSIWYG (що ви бачите, то і отримуєте). Якщо ви знаєте, як створити простий документ в Microsoft Word, у вас не виникне проблем з використанням вашої CMS для створення веб-сторінок, повідомлень в блогах, новинних статей і електронних листів.

CMS

Для редизайн вашого сайту не треба повністю переписувати сайт. Для сайтів, побудованих на CMS, дизайн створюється окремо від контенту. Тому, коли ви будете готові змінити вигляд вашого сайту, старий дизайн можна буде без проблем замінити новим шаблоном.

Доступ до найсучаснішої веб-функціоналу. Будь-яка система CMS надає користувачам оновлення, а також навчальні інструкції з використання нових функцій. Багато CMS також поставляються з групою підтримки, в яку користувачі можуть зателефонувати або написати по електронній пошті.

Керування всією інтернет-маркетинговою стратегією в одному місці. CMS включатиме в себе все необхідне для реалізації інтегративної онлайн-стратегії. Більшість CMS включає в себе інструменти для SEO, маркетингу по електронній пошті, маркетингу в соціальних мережах і ведення блогів. Ви також можете використовувати CMS для створення форм реєстрації подій, збору платежів і пожертвувань, а також для зберігання інформації про учасників.

Джерело: 0642.ua

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close