Блогосфера

Акції від CityHost

Компанія cityhost надає можливість кожній людині, яка використовує віртуальний хостинг, взяти активну участь в акції. З 16.07 по 31.07 компанія CityHost запускає унікальну акцію, беручи участь в якій, люди отримують можливість виграшу унікального браслета Xiaomi. Щоб взяти активну участь в акції, необхідно замовити віртуальний хостинг або ж збільшити період дії наявного хостингу.

Хто зможе отримати можливість виграшу оригінального браслета?

Така можливість надається тим людям, які:

  • Замовлять на 12 місяців і більше віртуальний хостинг або ж продовжать вже наявний пакет.
  • Заповнять спеціально підготовлену форму, яка необхідна для подальшого прийняття участі в акції.

Які правила підготовлені компанією?

Компанія CityHost разом з партнерами підготувала певні правила, які повинні бути учасниками. Для того, щоб можна було б брати активну участь в акції, необхідно обов’язково стати клієнтом CityHost, а також CityDomain.

Дуже важливо перед участю замовити відповідний віртуальний хостинг або ж продовжити той тариф, який вже використовується. При цьому дуже важливо, щоб період дії тарифу становив 12 місяців.

Вам також буде цікаво: Що таке домен і навіщо він потрібен?

Важливо, щоб заявка була подана безпосередньо до 9.00 першого серпня. Щоб визначення переможця було чесним, компанія буде користуватися сервісом http://random.org. За допомогою даного сервісу можна визначити випадковим чином переможця.

Інформацію про те, що людина стала переможцем, буде передана за допомогою електронної пошти. До речі, для оповіщення буде використаний лише ту адресу, який був використаний в процесі оформлення прийнятного тарифу віртуального хостингу.

Слід взяти до уваги той факт, що в акції можуть брати участь тільки ті особи, які є власниками і власниками хостинг-аккуаунтов. Що ж стосується обміну отриманого подарунка, той цей варіант неприпустимий.

01.08.2019 на офіційному порталі можна очікувати результатів. Компанія cityhost надає можливість кожній людині, яка використовує віртуальний хостинг, взяти активну участь в акції. Але перед тим як це зробити, слід ознайомитися з представленими тарифами. Тільки в цьому випадку можна буде зробити правильний вибір, який ідеально підійде.

Джерело: https://ruainform.com/news/cityhost_provodit_rozygrysh_firmennogo_fitnes_brasleta_xiaomi/2019-07-20-5313.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close