Блогосфера

Бізнес на оренді серверів: з чого почати і що потрібно

Мрія стати власником власного сервера для багатьох є нездійсненною, проблемою чого є дорожнеча заходи.

Заробити гроші з мінімальними вкладеннями можна за допомогою оренди сервера. Для отримання місця необхідно знайти компанію, яка надає місце на cityhost.ua і розмістити своє господарство в їх дата-центрах. І тільки після розкрутки сервера варто думати про те, щоб здавати місце в оренду самостійно.

Переваги віртуальних сервісів

Перші переваги дають про себе знати моментально, відразу після оренди сервера. До них відносяться:

  • мінімум витрат орендаря;
  • можливість удосконалення роботи, за допомогою установки особистих налаштувань;
  • високі швидкісні показники;
  • можливість відновлення втрачених даних;
  • безкоштовне тестування.

Купити хостинг на сайті відмінна ідея для тих, хто більшу частину часу проводить вдома. Якщо ви прийняли рішення, рекомендуємо звернутися до просунутим вебмастерам, відвідуваність сайтів, яких максимальне.

Читайте також: Створюємо сайти самостійно.

На чому можна заробити?

Власний сервер може бути використаний в особистих цілях: для створення проекту або надання послуг. Найбільше заробити на орендованому сайті можна як хостинг-провайдера. Перевага такого рішення полягає в тому, що вигадувати нічого не доведеться. Висока конкуренція підкаже, в якому напрямку рухатися. Можливо, ви побажаєте втілити нові ідеї в реальність або скористаєтеся проектами конкурентів. Незалежно від прийнятого рішення результат буде один – швидка прибуток.

Скільки коштує оренда?

Знайти орендаря в світі павутині не складе труднощів. Сьогодні будь-який великий хостинг-провайдер зацікавлений в оренді і радий буде надати сервер в особисте розпорядження. Перед початком співпраці продумайте вартість проекту, оскільки дешевий виділений сервер обійдеться не менше 8900 руб. на рік. При цьому користувачу гарантована потужна система і максимум переваг.

Деякі провайдери пропонують послуги вдвічі дешевше. При цьому клієнт повинен внести стовідсоткову оплату. Наприклад, за суму 4860 руб. ви зможете отримати 480 Гб дискового простору, 8 Гб оперативної пам’яті і процесор з 4 ядрамі.Аренда виділеного сервера доцільна в тих ситуаціях, коли на ньому є велика кількість сайтів. Тоді витрачені гроші окупляться швидко.

Джерело: http://politeconomics.org/biznes/2010-biznes-na-arende-serverov-s-chego-nachat-i-chto-nuzhno.html.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close