Блогосфера

Чим відрізняються параметри пропозицій хостингу?

Залежно від складності вашого сайту, ви повинні будете вибрати хостинг, який підтримує відповідні технології і має досить високі параметри. Ми коротко розповімо на сайті CityHost цьому, а потім порівняємо пропозиції різних компаній.

Інформатика розвивається дуже швидко, тому ті параметри, які ще 2 роки тому складали проблему, сьогодні є стандартами. Перерахуємо нові вимоги, оскільки компанії можуть все ще запропонувати більш низькі значення цих параметрів, ніж повинні.

Кілька років тому найбільшою проблемою була стабільність серверів, які часто вимикали. Хостинг – провайдери ввели час безвідмовної роботи комп’ютера (наприклад, час безвідмовної роботи складає 99%, це означає, що якщо ви будете переглядати ваш сайт через певну кількість часу, то в 99% випадків він буде правильним). В даний час солідні фірми повертають своїм клієнтам гроші за послугу, якщо сайт не працює, наприклад один день на місяць.

Хостинги також мають межі простору в ГБ (гігабайт). Це в просторіччі розуміється, як місце на диску, щоб тримати фотографії, сторінки, відео та будь-які інші файли, такі ж, як на диску в вашому комп’ютері.

Для типового сайту досить 1 ГБ дискового простору, однак якщо ви плануєте розмістити на сторінці багато фотографій або відео, ви повинні вибрати ту пропозицію, яка має кілька сотень ГБ.

Вам також буде цікаво: Що таке домен і навіщо він потрібен?

Крім обсягу дискового простору важлива також швидкість цього диска. Уже кілька років доступні накопичувачі за технологією SSD, які в кілька разів швидше, ніж стандартні жорстких дисків (HDD), що представляє собою дуже незначну різницю. Сучасні хостинги тримають файли на SSD, що прискорює роботу сайту.

Останнім до недавнього часу дуже важливим параметром, є трансфер. Через трансфер мається на увазі обсяг даних, які можуть бути завантажені з сервера для користувачів інтернету. Наприклад: зображення займає 1 MB (мегабайт) і відправляється двом інтернет – користувачам, переглядають сторінку. Трансфер становить 2×1 MB, тобто 2 MB. В даний час (в 2019 році) дуже важливим параметром, який враховує пропозиції хостингу, є обсяг RAM.

Навіть для самих простих сайтів при завантаженні будь-якої сторінки хостинг сервер приймає сотні тисяч рішень, перевіряє різні варіанти, запускає забезпечення, отримує і обробляє дані. Все це “мислення” сервера веб-хостингу займає його пам’ять під назвою RAM.

Джерело: 05161.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close