Блогосфера

Де вигідно орендувати VPS хостинг?

Сучасні компанії і приватні підприємці вже не уявляють ведення бізнесу без наявності власного сайту. У зв’язку з цим виникає необхідність оренди хостингу або віртуального сервера. Крім цього, потрібно наймати людину для написання сайту або ж самому вивчати основи веб-програмування. На щастя, зараз існують зручні конструктори сайтів. А CityHost дозволяє своїм клієнтам користуватися ними абсолютно безкоштовно.

Переваги оренди VPS хостингу

Більшість клієнтів CityHost знають, що розвиток передбачає розширення. І якщо звичайного shared-хостингу стає мало, тоді на допомогу приходить оренда VPS. VPS-хостинг це віртуальний сервер, яким користуються власники масштабних онлайн-проектів. Віртуальний виділений сервер надає такі переваги:

 • Стабільна робота сайтів за рахунок відсутності розподілу ресурсів сервера між іншими користувачами.
 • Можливість установки будь-яких ОС, ПО і необхідних вам сервісів, яких немає на звичайному хостингу.
 • Вартість на 75% нижче в порівнянні з встановленими на український сервер.

Вам також буде цікаво: Навушники: насолоджуємося музикою безпечно!

Хто купує VPS хостинг?

Віртуальний сервер на найчастіше орендують:

 • Інтернет-магазини з високою відвідуваністю, кількість товарів яких перевищує 1000 одиниць.
 • Стрімінговие сервіси, сайти з великою кількістю зображень, відео та музики.
 • Корпоративні сайти, які потребують захисту персональних даних співробітників.
 • Агентства по створенню сайтів.

Особливості конструктора сайтів від CityHost

Багато вже випробували на собі переваги користування різними конструкторами, які позбавляють їх від необхідності вивчення HTML, CSS і JavaScript. Також багато хто знає про один неприємний нюанс, який все псує: такі конструктори в обов’язковому порядку додають поруч з доменним ім’ям свій піддомен. Таким чином, сайт будується легко, але його зовнішній вигляд і легкість запам’ятовування клієнтами дуже страждають. Конструктор же сайтів від CityHost дозволяє зручно створювати свій сайт і давати йому унікальне ім’я.

Головними особливостями конструктора сайтів від CityHost є:

 • Відсутність плати. Всі тарифи хостингу автоматично включають в себе зручний онлайн конструктор, за який не потрібно доплачувати.
 • Наявність адаптивних шаблонів. Такі шаблони необхідні для того, щоб веб-сторінка коректно відображалася не тільки з комп’ютера, але і з планшета або смартфона.
 • Наявність налаштувань для SEO. Для ефективного просування сайту його необхідно оптимізувати. Конструктор з вбудованими настройками відмінно допомагає впоратися з цим завданням.
 • Широкий вибір готових шаблонів. CityHost пропонує своїм клієнтам 200 готових шаблонів з різними колірними діапазонами, стилями меню, логотипами та іншими важливими елементами сайту.
 • Можливість інтеграції з соціальними мережами. Конструктор дозволяє розміщувати на сайті кнопки Twitter, Facebook і інші.

Конструктор сайтів буде доступний відразу ж після покупки відповідного вам пакета хостингу.

Джерело: https://kyivone.com/ru/article-903-gde-vygodno-arendovat-vps-khosting.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close