Блогосфера

Домен COM. UA Переваги та захист даних

Абсолютно правильно, що інтернет-домен com. є найвідомішим, розкрученим і популярним. Він з’явився в 1985 році, тому його можна вважати практично того ж віку, що і Всесвітня павутина.

В даний час близько 75% офіційно зареєстрованих доменів знаходяться в цій зоні. Цей вражаючий успіх багато в чому пов’язаний з найпростішим способом отримати власну веб-сторінку на com.

Справедливості заради слід зазначити, що висока популярність цієї зони привела до появи якихось відчутних, але не вирішальних недоліків. Найголовніший – отримати власне доменне ім’я з com. не так просто. Справа в тому, що багато імен вже зайняті, і робити ставки на безглуздий набір символів не вигідно з комерційної точки зору.

Особливо, коли мова йде про амбітну і перспективною торгової компанії або платформі в мережі, яка зацікавлена ​​в постійному розширенні своєї клієнтської бази. Незважаючи на це, багато фізичних і юридичних осіб як і раніше готові купити домен com. ля України його можна замовити на https://cityhost.ua/domain/com.ua/.

Цей домен так само підходить для наступних категорій сайтів:

  • особистий блог;
  • інтернет магазин;
  • сайт компанії.

Незважаючи на деякі недоліки, важливою перевагою даного доменного імені є миттєва реєстрація. І як тільки ви вибрали правильне ім’я, воно може бути отримано як можна швидше, завдяки автоматизації процесу. Добре, що є особливий пільговий період для продовження цього домену. На 40 днів абсолютно безкоштовно користувачі можуть оформити заявку.

Джерело: http://ecowars.tv/info/24327-domen-com-ua-preimuschestva-i-zaschita-dannyh.html.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close