Блогосфера

Ефективна партнерська програма від хостинг-компанії CITYHOST

Щоб скористатися підготовленої партнерською програмою від хостинг-компанії CITYHOST, необхідно порекомендувати послуги іншим користувачам.

Останнім часом люди підшукують варіанти, які допоможуть отримати додатковий прибуток. І одним з найбільш ефективних варіантів на даний момент – це партнерська програма, яка була підготовлена ​​компанією CITYHOST.

Щоб скористатися підготовленої партнерською програмою від хостинг-компанії CITYHOST, необхідно просто порекомендувати послуги тим або ж іншим користувачам.

Як отримати максимум користі від використання партнерської програми?

Скопіювавши посилання на https://cityhost.ua/partnerskaya-programma/, до складу якої входить відповідний код, слід розмістити її в певній публікації. Далі публікація повинна бути розміщена на форумі або ж в певних соціальних мережах. Людина перейде по посиланню, а також пройде реєстрацію і замовить послугу. Після цього користувач, який розмістив посилання, зможе отримувати певний відсоток.

Основні плюси партнерської програми від компанії CITYHOST

Період, протягом якого буде діяти партнерська кука, становить не менше вісімдесяти днів.
У разі якщо людина буде орендувати хостинг в даній компанії, то він зможе заощадити чималу кількість коштів.

В обов’язковому порядку можна розраховувати на виплати по партнерській програмі. Це підтверджено величезною кількістю плюсів, а також чималим числом позитивних відгуків на сайті, які були залишені раніше користувачами.

Читайте також: що таке SSL сертифікат.

Щоб отримати нараховані відсотки, можна скористатися банківською картою. Можна залишити кошти і на особистому рахунку. Їх надалі можна буде використовувати для оплати тих чи ж інших послуг.

Кожна людина, яка активно співпрацює з компанією CITYHOST, можна створити особистий кабінет. В цьому випадку можна отримати дані про те, яка кількість Рефале, яка кількість кліків, інше. Керівництво хостинг-компанії CITYHOST розуміє, наскільки важливо, щоб рекламний банер був підготовлений якісно і грамотно. І саме тому готові банери повністю відповідають потребам і можливостям.

Що ж стосується того, яка кількість коштів може бути зароблено, то винагорода становитиме близько 10 відсотків від кожного з оформлених замовлень. При цьому відсотки користувач зможе отримувати протягом всього терміну, поки реферал буде активно користуватися обраною послугою. При цьому не має особливого значення той факт, яка саме послуга буде замовлена.

Джерело: GolosInfo.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close