Блогосфера

І ще трохи про якісний хостинг

Зовсім недавно я вже писав в тому, чому краще резмещать серьезниесайти авиделенном сервері, а не використовувати більш дешевий шаред-хостіга. Сьогодні я хочу ще трохи поговорити про те, чому важливий якісний хостіга, причому в ключі пошукової оптимізації (СЕО).

Якщо ви Зверніться за СЕО в спеціалізоване маркетингове агентство вам напевно скажуть, що для підвищення позицій сайту в пошукових системах потрібно «нарощувати кількість посилань». Почасти така рекомендація є правильною, посилання дійсно можуть помітно вплинути на позиції сайту. Але вони НЕ є достатнім і Єдиним фактором.

Є цілий набір інструментів для «внутрішньої» оптимізації сайту, це заходи, які НЕ потребують зовнішніх посилань, але разом з тим вони здатні помітно, на багато порядків, підвищити ефективність «зовнішнього СЕО». Серед таких заходів, найважливішими можна назвати наступні – доступність сайту по захищеному протоколу https за допомогою довірених і якісних SSL-сертифікатів, правильна організація ЧПУ (URL- ів сайту) і якісний, потужний і безвідмовний хостинг.

Дізнатися більше про те, як правильно організувати URL-и на сайті можна на сторінці: https: //cityhost.ua/blog/kak-pravilno-sostavit-url-adres.html. Застосувавши ці досить нескладні поради (які перераховані в статті за посиланням) ви зможете помітно підвищити позиції сайту в пошукових системах по потрібних вам словами, і зможете отримувати більше цільових відвідувачів, а значить і клієнтів.

На окрему увагу заслуговують SSL і HTTPS

Деякі розробники, користуючись комп’ютерною неграмотністю замовників, будучи рухомий бажанням швидкої наживи, пропонують установку безкоштовних самоподпісанного або дешевих сертифікатів. Ось такого варіанту вирішення проблеми стає тільки гірше. Адже при спроби підключитися до вашого сайту перший раз багато відвідувачів замість вмісту сайту побачать попереджувальну табличку в тому, що сайт не має довіреної сертифікату. Можу вас Увер, що в більшості подібних випадків відвідувачі НЕ стануть розбиратися в причинах і тут же покинуть сайт ради відвідування сайту конкурента.

Хороші сертифікати, в яких ви можете бути впевнені, що вони відобразяться як авторитетні на абсолютній більшості пристроїв, незалежно від модифікації і версії програмного забезпечення, коштують від 100 доларів. Дешеві сертифікати будуть тільки нашкодити вашому сайту, вже краще зовсім без них, чому з такими.

І звичайно ж увагу потрібно приділяти вибору сервера. Більше в той як вибрати сервер читайте за посиланням https://cityhost.ua/server/. По своєму особистому досвіді можу сказати, що якісний хостинг найбільше підвищуючи позиції сайту з трьох названих мною мер внутрішньої оптимізації.

Джерело: hn.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close