Блогосфера

Компанія CITYHOST надає безкоштовний хостинг всім клієнтам

Конструктор сайтів – відмінний спосіб інтернет-проекту з нуля. Займатися цим може навіть людина, не знайомий з азами програмування. За допомогою програми можна отримати свій власний сайт з мінімумом витрат. Є лише одне «але». Часто сервіс «Конструктор сайтів» йде в комплекті з непривабливим піддоменом. Це дійсно серйозний недолік. Однак таку проблему легко уникнути, звернувшись в компанію CITYHOST.

Купуючи хостинг тут, ви отримуєте конструктор сайтів безкоштовно. Подробиці можна дізнатися на сайті компанії https://cityhost.ua/konstruktor_saitov/. Крім того, співпрацюючи з CITYHOST, можна зареєструвати унікальне доменне ім’я в будь-якій зоні.

У чому плюси конструктора:

  • якщо замовити його в CITYHOST, то він додається автоматично до будь-якого тарифного пакету;
  • є можливість застосовувати адаптивні шаблони. Чому це більш перспективно? Справа в тому, що безліч користувачів мережі заходять в інтернет з мобільних пристроїв. Якщо використовувати адаптивні шаблони, то користувачам буде зручніше відвідувати ваш сайт. Також це обіцяє вам більш високий рейтинг серед інших схожих сайтів;
  • просування проекту без зусиль. Купівля домена і розробка сайту ще не гарантує успіх вашого бізнесу або проекту. Знадобиться SEO оптимізація за всіма правилами. Конструктор компанії CityHost має всі необхідні опції для просування вашого ресурсу. Для приведення сайту в оптимізований вид знадобиться лише кілька кліків мишкою;
  • підтримка соцмереж. Добре, коли на вашому ресурсі будуть знаходитися кнопки «Фейсбуку», «Твіттер» і т.п. Конструктор, пропонований фірмою CITYHOST, має таку опцію за замовчуванням.

Всі перераховані вигоди ви отримуєте абсолютно безкоштовно при замовленні хостингу в CITYHOST. Інформація про послугу тут: https://cityhost.ua. Ще одна перевага даного конструктора – великий вибір різноманітних шаблонів. Всього їх 200. Вони розділені для зручності на групи в залежності від тематики. На сайті компанії CITYHOST ви знайдете все, що необхідно: від Лендінзі до інтернет-магазинів.

Інструкція з використання конструктора сайтів.

Ваш алгоритм дій в даному випадку наступний:

  • вибираєте один з пакетів хостингу і купуєте його у компанії CITYHOST;
  • запускаєте конструктор. Для цього заходите в панель управління сервісом, вибираєте вид проекту. Серед параметрів управління натискаєте кнопку «Запустити»;
  • тепер потрібно підібрати дизайн ресурсу. Кожен із запропонованих шаблонів, а їх 2000, має різноманітні колірні рішення, види меню, логотипи та ін .;
  • слід наповнити сайт відповідним контентом. Створюєте структуру якого виду, додаєте текст, завантажуєте картинки;
  • публікуєте вийшов веб-проект. Для цього вам слід натиснути кнопку «Опублікувати».

За допомогою конструктора сайту можна отримати той чи інший проект швидко і без зусиль. Якщо вам буде потрібно такий сервіс, як оренда віртуальних серверів VPS / VDS, замовити їх можна тут https://cityhost.ua/vds/.

Компанія CITYHOST прагне надати своїм клієнтам максимум корисних послуг. Співпрацюючи з організацією, ви отримуєте масу переваг. Наприклад, при замовленні хостингу ви маєте можливість швидко і якісно створити свій сайт з нуля без будь-яких додаткових вкладень.

Джерело: tourdnepr.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close