Блогосфера

Конструктор сайтів і хостинг в одному тарифі від CITYHOST

Кожен, замислюється про створення власного сайту, неминуче стикається з проблемою вибору хостингу. Що потрібно, щоб завести свою сторіночку в інтернеті або стати власником інформаційного ресурсу, інтернет-магазину, блогу? Зрозуміло, створення сайту починається з самої ідеї.

Користувач повинен чітко розуміти, що за ресурс він відкриває, як сайт буде виглядати, яку мету переслідувати. Продумати слід навіть майбутнє ім’я сторінки (домен сайту).

Для створення сайту необхідні:

  • хостинг;
  • доменне ім’я (домен);
  • шаблон сайту, на основі якого буде створюватися унікальний ресурс.

Зробити сайт самостійно, без спеціальних знань і навичок, досить важко. Потрібно знати особливості CMS, вміти завантажувати і налаштовувати плагіни, редагувати код HTML і т.д. Але уникнути зайвих витрат часу і створити власну сторінку без володіння навичками в програмуванні, все ж можна.

Вам також буде цікаво: Навушники: насолоджуємося музикою безпечно!

Як швидко створити хороший сайт без зусиль і зайвих вкладень

Однією з основних проблем, яка стає перед майбутнім власником сайту, є необхідність створення самого ресурсу, тобто опрацювання дизайну, наповнення. Створити сайт можна, як звернувшись до фахівців, так і самостійно. Для цього потрібно вибрати CMS (наприклад, WordPress або Joomla), підібрати шаблон і, якщо користувач є новачком в сайтобудування, перечитати багато форумів, присвячених створенню сайтів.

З CITYHOST процес створення сайтів значно полегшується. Адже разом з хостингом клієнт отримує і безкоштовний хостинг з безліччю готових шаблонів. Переконатися в цьому ви можете на сайті https://cityhost.ua/vds. Тут створити свій ресурс зможе будь-який користувач, навіть нічого не розуміє в програмуванні. Такий підхід значно економить, як час і гроші, так і нерви.

Хостинг-компанія CITYHOST дає своїм клієнтам можливість не тільки вибрати хостинг, найбільш підходящий для проекту, але і підібрати доменне ім’я.

Джерело: http://dialogs.org.ua/konetryktor+sajtiv+ot+cityhost.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close