Блогосфера

Купівля та управління доменами – це легко з CityHost

У мережі Інтернет розміщено величезна кількість сайтів. Для того, щоб користувачі могли їх ідентифікувати і знаходити необхідну інформацію, використовуються адреси сайтів, або інакше – домени. Всім відомо, що вони вказуються в браузерної рядку для пошуку.При створенні сайту важливим кроком є ​​покупка доменного імені. Без цього інформація з сайту буде недоступна клієнтам. Також важливо вибрати сервер, де буде зберігатися інформація. Щоб всі дії проводилися в загальній системі управління, рекомендується купувати домен і хостинг в одній компанії.

Як проводиться реєстрація домену

Реєстрація імені домену це платна послуга, яка полягає на певний період часу. Найкоротший термін реєстрації – один рік. Просто, швидко і недорого купити домен в Україні можна у хостинг-провайдера CityHost https://cityhost.ua/domain/. Від вас вимагається лише вибрати доступне доменне ім’я, вказати свої контакти і здійснити оплату. Через лічені хвилини домен можна буде використовувати. В панелі керівництва доменом ви можете пов’язати його з CityHost або з іншим, обраним вами, хостинг-провайдером.

Чому варто купувати домен у хостинг-провайдера CityHost:

  • Максимально зрозуміла панель управління послугами. У ній передбачені великі можливості для керівництва доменом. Ви можете самостійно змінювати сервер домену, переглядати списки доменів, зареєстрованих на ваше ім’я, отримувати інформацію про всі операції здійснюються з доменом за весь час його експлуатації і т.д.
  • Автоматизована система оплати домену. Щоб не пропустити час оплати продовження послуг реєстрації доменного імені, і не втратити своїх клієнтів, можна включити автоматизацію продовження використання домену. В цьому випадку гроші будуть автоматично перераховані з вашого внутрішнього рахунку на оплату домену. Вам залишається тільки подбати про те, щоб на рахунку було достатня сума грошей.
  • Оповіщення про необхідність оплати. Коли закінчується період, на який було сплачено доменне ім’я, ви отримаєте повідомлення про необхідність подальшої оплати на мобільний телефон. На вашу електронну адресу приходить лист з аналогічною інформацією. Ви точно не пропустіть час оплати.
  • Видача сертифіката. У документі вказується дата і період реєстрації, а також дані господаря домену. Ви можете отримати його для себе, а якщо ви самі розробляєте сайти для інших, то такий сертифікат можна вручати їх власникам. Подібний жест буде розцінюватися як символ початку бізнесу і особливу увагу з вашого боку.

Домен і хостинг будуть зареєстровані на ваше ім’я, що дозволить уникнути непорозумінь при зміні адміністратора. Якщо ви вирішили зареєструвати домен в хостингу CityHost, ви отримуєте відмінну якість послуг за доступною вартості, тут одні з найбільш недорогих доменних імен, а знижки і різні акції діють постійно.

Джерело: https://rasp.kh.ua/sovety/pokupka-i-upravlenie-domenami-eto-legko-s-cityhost.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close