Блогосфера

Маркетинг вашого сайту залежить від правильного веб-хостингу

Є багато причин для створення веб-сайту для вашого бізнесу, але одна з головних – в маркетингових цілях. Веб-сайт може швидко підвищити впізнаваність бренду, допомогти новим клієнтам знайти вас, продемонструвати, що бізнес може зробити для них, чому вони повинні вибрати вас, і часто навіть допомогти привернути увагу преси чи потенційних інвесторів.

Коли прийшов час створити свій перший або такі веб-сайт, необхідно прийняти безліч рішень, від дизайну і функціональності до наданого контенту і роботи з пошукової оптимізації. Проте, менеджерам з маркетингу не варто забувати про надійне хостингу. Як перевіреного провайдера рекомендуємо звернеться до https://cityhost.ua/, компанії яка надає хостинг для справжніх професіоналів. Чому CityHost? Висока швидкість Хостинг використовує SSD диски, зібрані в RAID 10 масив. Застосування таких технологій збільшує швидкість роботи ваших веб-сайтів в 10 разів.

Кращі тарифи Правильний план веб-хостингу важливий для отримання хорошого трафіку і великої кількості конверсій. Ви не хочете в кінцевому підсумку мати провайдера, який уповільнює ваш сайт, постійно випадає, і не забезпечує приплив клієнтів, оскільки сайт набирає популярність. З CityHost у вас є можливість тестового хостингу, щоб перевірити всі переваги і вирішити для себе, чи варто працювати з цим провайдером. Безперебійна робота і гарантія безпеки Одна з найважливіших речей, коли справа доходить до вибору хоста сайту, це з’ясувати, яка їхня гарантія безвідмовної роботи.

Читайте також: Що таке хостинг і для чого він потрібен.

Останнє, що вам потрібно, – це коли клієнти приходять на ваш сайт з повідомленням про помилку або на порожньому екрані, з CityHost ви вибираєте надійного провайдера з гарантією працездатності не менше 99%. Оскільки кіберзлочинність є серйозною проблемою для компаній по всьому світу, важливо переконатися, що ваш сайт захищений з усіх боків. Хостинг CityHost оснащений антивірусним захистом, що забезпечує багаторівневу надійність доступу до особистих даних, файлів сайту і адміністративної панелі клієнта. Професійна підтримка Немає нічого більш важливого, ніж якісна робота підтримки.

CityHost надає 24 годинну підтримку, ви можете поговорити з кращими експертами, які оперативно вирішують будь-які питання і з радістю допоможуть вам з перенесенням і установкою вашого сайту абсолютно безкоштовно. Ви завжди в змозі поговорити з кимось в поспіху, щоб вирішити будь-які проблеми, незалежно від часу доби. P.S. Вибирайте хостинг, який найбільше відповідає вашим цілям, перед покупкою задайте кілька розумних питань, проведіть своє дослідження або тестування і з’ясуйте доречнішою від кожної компанії, і ви зможете уникнути застрявання на жахливому хостингу з високою платою і поганим обслуговуванням.

Джерело: http://webreview.org.ua/marketing-vashego-sajta-zavisit-ot-pravilnogo-veb-hostinga/.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close