Блогосфера

Не знаєте, як вибрати хостинг? Допоможемо розібратися!

Хостинг – це простір, в якому буде зберігатися сайт користувача. Проводячи нескладну аналогію, можна уявити, що домен – це адреса сайту, а хостинг – це будівля, в якому розташований проект. І якщо з вибором доменного імені виникає не так багато складнощів, то з хостингами все трохи інакше.

Умовно всі хостинги діляться на два типи – віртуальні і виділені. Останні діляться ще на два типи – приватні і обслуговуються. Щоб не заплутати читача, потрібно пояснити, що собою являє хостинг. Це комп’ютер, як правило, дуже потужний, який працює в режимі 24/7, надаючи постійний доступ до файлів (в тому числі і сайтам). Фактично, будь-який комп’ютер може служити в якості хостингу, але зазвичай використовуються спеціальні пристрої з високими потужностями для цих цілей.

Безлімітний хостинг – це послуга, яка забезпечує необмежену кількість обробок запитів відвідувачів. До того ж, на такому хостингу можна розмістити будь-яку кількість сайтів, збільшуючи дисковий простір тільки в міру зростання ваших проектів. Приклад такого хостингу можна вивчити за посиланням https://cityhost.ua/news/bezlimitnyy-hosting-novaya-lineyka-tarifov.html, де представлена ​​нова лінійка тарифів компанії «СітіХост».

Будь-сайт, розташований на безлімітному хостингу, буде працювати в режимі нон-стоп і без уповільнень. З таким завданням здатні впоратися і віртуальні, і виділені сервера. Але як же вибрати відповідний?

Вам також буде цікаво: Що таке домен і навіщо він потрібен?

Отже, головний критерій вибору хостингу – це обсяг онлайн проекту і оброблюваної інформації. Якщо це буде сайт-візитка, портфоліо або звичайний одностранічнік, то для зберігання підійде звичайний віртуальний сервер. Місце для зберігання інформації зазвичай обмежена – як правило, це від 1 до 5 Гб для файлів і необмежену кількість трафіку.

Зовсім інша справа – виділені сервера. Коштують вони на порядок дорожче і тут цінник може істотно відрізнятися. Але це необхідне придбання для великих порталів, де будуть виконуватися десятки тисяч, а то і сотень запитів в добу. Якщо ж це робочий портал, де зберігається пошта, то обсяги сховища доведеться доповнити. Тому перш, ніж купити хостинг, необхідно визначитися з цілями, після чого можна переходити до безпосереднього вибору.

Тепер читачеві відомо, що відрізняє віртуальний хостинг від виділеного і як правильно вибирати простір на сервері, щоб воно могло обробити всі запити належним чином. Головне – це пам’ятати, що працювати потрібно тільки з перевіреними сервісами, які гарантовано нададуть якісне обслуговування.

Джерело: http://www.zagranitsa.info/article.php?new=815&idart=81505.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close