Блогосфера

Оренда віртуальних серверів VPS / VDS

Початківцям творцям сайтів або просто користувачам інтернету слід навчитися не плутати два поняття: хостинг і домен. Що ж таке хостинг? Грубо кажучи, це те місце, де буде лежати ваш сайт, а також всі дані, які він буде містити: картинки, тексти, системні файли, макети сайту і інші. Це певний віртуальний сервер, доступ до якого ви зможете отримати відразу ж після реєстрації.

Оренда виділеного сервера буде доступна вам 24 години на добу без вихідних і свят. Потрібно розмістити сайт? Вас може зацікавити оренда vps. Замовити оренду віртуальних серверів VPS / VDS ви можете на сайті CityHost.

Порада: не сильно турбуйтеся, якщо “прікрутка” домену сайту в хостингу сталася не відразу. Час прив’язки може варіюватися від 30 хвилин до доби. Якщо ж сайт не перебуває у мережі після закінчення двох діб – звертайтеся з питанням до купленого хостингу. У кожній великій компанії є онлайн-консультанти, запитати яких можна про що завгодно (природно, по темі) цілодобово. Кращий хостинг сайту, на думку експертів в області розробки сайтів, –

Для того, щоб побачити свій сайт в глобальній мережі, необхідно спочатку прив’язати куплений домен до хостингу, а після цього встановити на сайт ту CMS, на якій ви хотіли б працювати. Наприклад, Joomla або WordPress відмінно підходить для створення як простих сайтів, так і сайтів-магазинів, і великих інформаційних порталів. Після установки потрібної CMS необхідно створити або залити заздалегідь заготовлений макет сайту (найчастіше він називається шаблоном).

Вам також буде цікаво: Купити Tronsmart Element T6 Plus ліпше у офіційного представника.

Успішність роботи сайту та його можливості багато в чому визначаються якістю хостингу, на якому він розміщений. Мати особистий сервер – значить бути незалежним від сторонніх ресурсів, ефективно управляти своїми справами, мати можливість самостійно вибирати технології для роботи.

Оренда серверів – прекрасна альтернатива купівлі дорогого обладнання при необхідності мати відмінний хостинг для роботи. Ще одна перевага цієї послуги полягає в тому, на прохання замовника орендований сервер може бути модифікований саме під його потреби.

Крім того, оренда серверів передбачає повне технічне обслуговування, ремонтні та профілактичні роботи за рахунок компанії-орендодавця, що помітно скорочує витрати на утримання особового сервера.

Джерело: http://nabat.in.ua/.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close