Блогосфера

Передача даних по протоколах HTTP і HTTPS

Підприємці, які бажають мати свій сайт, замовляють його розробку і потім отримують його в готовому вигляді, часто не знають, що означають літери http на початку адреси сайту, і чому в деяких сайтах адреса починається не з http, а з https.

Розібратися в цьому можна, відвідавши сайт https://cityhost.ua/blog/chto-takoe-https.html. Викладена там інформація дозволяє зрозуміти, що таке http і https, і сформувати свою думку: чи слід прагнути до того, щоб адреса сайту починався з https.

Відмінності між протоколами HTTP і HTTPS

Абревіатура HTTP походить від англійського найменування HyperText Transfer Protocol. Після реєстрації домену починає працювати клієнт-серверна технологія, тобто обробка сервером запиту клієнта і відправка йому результату. Стандарт такої передачі даних називають протоколом HTTP. А якщо використовується протокол HTTPS (HyperText Transfer Protocol Secure), то при передачі даних здійснюється їх захист: дані шифруються відповідно до стандартів SSL і TLS. Використання цього протоколу забезпечує конфіденційність при передачі даних.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

У разі несанкціонованого перехоплення даних, які передаються відповідно до протоколу HTTPS, зловмисник отримує тільки випадковий набір символів – результат шифрування. Пошукові системи в браузерах розробки Google розглядають наявність SSL-сертифікату як перевага при ранжируванні сайтів. Іншими словами, використання протоколу HTTPS підвищує шанси сайту виявитися вище в рейтингу пошукових систем.

Переклад сайтів на HTTPS за допомогою компанії CityHost

Хостинг-провайдер CityHost надає послуги з перекладу сайтів на протокол HTTPS. Для цього замовнику необхідно придбати SSL-сертифікат, а власне настройку і переклад на новий протокол виконує хостинг-провайдер. Замовник може вибрати будь-якої з видів сертифікатів SSL: з перевіркою домену, з перевіркою компанії, з розширеною перевіркою. Після оплати підключення проводиться через 1-3 дні.

Крім того, компанія CityHost надає замовникам такі послуги, як оренда віртуальних ((VPS і VDS) та фізичних серверів, а також реєстрація доменів.

Джерело: Cxid.info.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close