Блогосфера

Перенесення WordPress на інший хостинг

Щоб здійснити перенесення WordPress на інший хостинг, у цього движка є в системі управління зручні інструменти: Імпорт / Експорт. Для підготовки блогу до переміщення використовується інструмент «Експорт». З його допомогою створюється файл формату XML, в який входить все опубліковане в блозі вміст.

Як здійснити перенесення WordPress на інший хостинг

Далі можна приступати до установки WordPress на інший хостинг, рекомендований – https://cityhost.ua/domain/. Як встановити цей движок, в Мережі інформації валом, повторюватися не варто. Зупинюся лише на основних моментах перенесення контенту. Потім необхідно скопіювати папку wp-content, перенести її зі старого сервера на новий. Таким способом ви перенесете всю інформацію мультимедіа, куди увійдуть всі відео, зображення, теми, плагіни та ін.

Деякі види поштових імпортерів мають вбудовану систему передачі записів і зображень, але при цьому не можна повністю покладатися на відсутність різноманітних помилок, тому найбезпечніше буде виконати операцію по завантаженню файлу wp-content за допомогою FTP-менеджера.

Тепер залишилося зробити імпорт файлу з даними, створеного за допомогою функції «Експорт». При успішному завершенні імпорту залишиться зробити лише правильну настройку домену на новому хостингу. Зазвичай ця настройка обмежується заміною іменних серверів на нові. Для цього може знадобитися деякий час.
Якщо Експорт / Імпорт не працює

Зустрічаються випадки, коли функції Експорт / Імпорт не працюють. Причиною цього може бути або надмірно наповнений різною інформацією блог, або сервер хостинг-компанії має в своїх настройках якісь обмеження на цю функцію.

У цьому випадку імпорт / експорт може бути здійснений іншим способом, шляхом відтворення робочої середовища, існуючої на старому хостингу. Для цього створіть базу даних, визначивши їй таку ж назву, і прикріпіть до неї той логін і пароль, якими ви користувалися, здійснюючи її управління. Все, що необхідно для цього зробити – це створити MySoql damp бази даних і зробити його імпорт на новий сайт.

Покрокові інструкції будуть наступними:

  • увійти в PhpMyAdmin і вибрати ту базу даних, з якої ви будете проводити резервне копіювання;
  • в верхньому меню перейти до вкладки «Export»;
  • перевірити, чи всі необхідні таблиці обрані (скористайтеся посиланням Select All);
  • відзначити блок Structure галочкою і відзначити пункти Add DROP TABLE, Add AUTO_INCREMENT і Enclose table and field names with backquotes. Відзначити галочкою блок Data, нічого в ньому не зазначаючи;
  • вибрати Save as file. відзначивши тип файлу ( «zipped»), який потрібно зберегти;
  • для початку процесу завантаження, натиснути кнопку «Go». Цю базу даних ви зможете згодом імпортувати на новий блог;
  • здійснити імпорт бази даних, упевнившись попередньо в тому, що створена база даних має таку ж назву і збережено той же ім’я та пароль, що і на старому сервері.

Імпортувати бази даних можна використавши будь-який з MySQL-менеджерів. У тому випадку, якщо ви скористалися PhpMyAdmin, імпорт можна здійснити в такий спосіб:

  • вибрати спочатку базу даних;
  • передати її на вкладку “Import”, що знаходиться у верхньому меню;
  • вибрати за допомогою імпортера необхідний дамп і приступити до процедури імпорту.

Всі файли WordPress перекинути зі старого хостингу. Обов’язково перевірити, чи правильно працюють всі посилання. Завершивши цю процедуру, вкажіть домен для свого нового сервера (не забудьте прописати при цьому нові іменні сервера) і дочекайтеся моменту його вступу в дію.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close