Блогосфера

Переваги віртуального (VPS) сервера

Мережевий потенціал широко використовується сучасними підприємцями. Залучення веб-сайтів в бізнесі дозволяє активно нарощувати клієнтські бази, обсяги продажів продукції, що реалізовується.

Інтернет-проекти, розміщені на якісному хостингу https://cityhost.ua/, є ефективним інструментом розвитку підприємницької діяльності. Їх стабільна робота залежить від надійності провайдера. Тому бізнес-проекти варто розміщувати на платному хостингу з повноцінним функціоналом. Рівень домену такого сервісу цілком гідний, щоб підтримувати свій професійний імідж і успішно просувати сайт в популярних пошукових системах.

Читайте також: Створюємо сайти самостійно.

Важливими умовами при виборі хостингу вважаються критерії, що задовольняють потребам розміщується проекту. На сьогоднішній день затребуваними різновидами хостінгового сервісу є:

  • віртуальний хостинг. Його головною перевагою вважається низька ціна. Завдяки цьому він став популярним. Цим сервісом широко користуються власники невеликих сайтів, які ще не приносять прибутку. На цьому майданчику замовникам не доводиться дбати про настройках, які виконуються провайдером. Всі сайти різних користувачів, хостящіеся тут, працюють під одним IP-адресою і з загальними апаратними ресурсами. Тому іноді трапляється залежність від сусідів, які захопили потужності процесора, всю оперативку;
  • віртуальний сервер. Подібні майданчики на фізичному сервері утворюються завдяки VPS / VDS технології. Для сайтів, якими користується велика аудиторія клієнтів, даний сервіс вважається оптимальним варіантом. Умови роботи відрізняються від звичайного хостингу, але схожі з виділеним сервером. VPS – це автономна майданчик з власним IP-адресою і виділеними ресурсами. Вартість віртуального сервера виходить значно нижче реального за рахунок розділених ресурсів обладнання на кілька VPS. Права адміністратора, якими наділяється орендар, дозволяють йому оптимізувати свою роботу;
  • виділений сервер. Це те ж саме, що і оренда реальної хостинг-машини. Дана послуга досить дорога. Однак їй користуються замовники, яким необхідні всі серверні потужності для гарної продуктивності високонавантаженого сайту.

Віртуальний сервер з перерахованих варіантів найбільш вигідний для більшості замовників. Він продуктивніше віртуального хостингу і дешевше виділеного сервера.

Джерело: https://www.ostro.org/company_news/579190/.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close