Блогосфера

Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом

За кілька останніх років популярність VPS стрімко зросла. Велика кількість компаній вже починають переходити на VPS-сервери, оскільки вони мають цілий ряд незаперечних переваг у порівнянні зі звичайним хостингом. Даний сервер є золотою серединою для клієнтів, яким вже стало мало ресурсів віртуального хостингу, а для використання виділеного сервера поки не вистачає бюджету.

Переваги віртуального серверу

Гнучкість налаштувань. В першу чергу варто відзначити дуже велику гнучкість налаштувань. Клієнт отримує всі права для роботи з сервером, дозволяючи тим самим налаштовувати його як власний комп’ютер. За своїм бажанням користувач може видаляти і змінювати будь-які файли, контролювати процеси, запушённие на сервері.

Висока стабільність. При використанні віртуального сервера клієнт знаходиться в прямій залежності від інших клієнтів компанії, які в будь-який момент можуть своїми діями привести до некоректної роботи всього сервера. VPS-сервер повністю виключає таку можливість, оскільки сервера ізольовані один від одного.

Швидкість роботи. Оскільки на віртуальному хостингу всі ресурси знаходяться в загальному користуванні між усіма клієнтами, більш вимогливі сайти будуть забирати більше ресурсів, що в свою чергу може привести до падіння продуктивності інших сайтів.

Вам також буде цікаво: Реєстрація домену та хостинг CityHost.

VPS-сервера не мають такої особливості роботи. Користувач купив певний розмір пам’яті може розраховувати на повний і одноосібний доступ до неї. Є навіть можливість здавати зайві потужності в оренду.

Можливість резервного копіювання. VPS-сервера мають дуже зручну можливість проводити резервне копіювання всіх основних налаштувань і файлів. Більшість компаній, що займаються наданням VPS-серверів надають таку послугу повністю безкоштовно. Як правило, копіювання відбувається через кожен два тижні, проте можна знайти сервера на яких резервне копіювання буде здійснюватися щодня.

переваги віртуального сервера

Безпека. VPS – неймовірно безпечний вид хостингу, оскільки має ізольовану пам’ять, процесор. Всі наявні дані на сервері будуть надійно захищені найпередовішими засобами. Ніякі шкідливі програми не зможуть зашкодити файлів, що зберігаються на VPS-сервері. До того ж будь-які хакерські атаки будуть припинені буквально в один момент, що не дозволить порушити стабільність роботи.

Бажаєте більше інформації про створення та просування сайтів? Тоді вам слід підписатись на оновлення українського порталу Kudliak. Тільки тут ви отримаєте корисну інформацію про українську блогосферу, поради та лайфхаки по створенню і просуванню сайтів

Джерело: AllKharkov.info

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close