Блогосфера

Про надійний хостинг

Якщо ви хочете мати свій сайт в мережі, то вам в обов’язковому порядку знадобитися хостинг. Також без нього не обійтися і тим, хто бажає поміняти місце розташування свого ресурсу. Саме з цієї причини всім тим, у кого є потреба в якісному хостингу, в обов’язковому порядку необхідно звернути увагу на CityHost.

Даний ресурс почав своє існування ще в 2005 році і з того моменту він тільки розвивався, ставав краще і наповнювався різними інноваційними рішеннями. Компанія пропонує за прийнятною ціною досить якісний хостинг і все завдяки унікальній архітектурі і системі моніторингу. Причому користувачі даного сервісу не скаржаться на якість роботи, так як воно знаходиться на висоті, а розміщені на ньому сайти працюють без збоїв.

Звичайно, на сьогоднішній день існує велика кількість різних варіантів розміщення свого сайту, але давайте більш докладно зупинимося саме на даному варіанті. Точніше поговоримо про ті переваги, які надає провайдер CITYHOST.

Основними з них слід відзначити такі:

  • компанія пропонує своїм клієнта надійний захист від крадіжки паролів FTP;
  • моніторинг стану серверів виробляється завдяки інтелектуальній системі моніторингу;
  • для забезпечення якісної роботи використовується тільки брендове обладнання таких
  • відомих компаній як Supermicro, HP, Dell і т.д .;
  • панель управління є власною розробкою компанії;
  • всі дані на сайті отримують щоденну резервну копію.

Чому саме хостинг від CITYHOST

Досить часто під час розміщення сайту і його роботи у його власника можливе виникнення тих чи інших питань. Все це не є проблемою для даного хостера, який надає своїм клієнтам кваліфіковану технічну підтримку, у якій немає святкових або вихідних днів. Тому і в денний, або в нічний час сайти клієнтів будуть доступні користувачам.

Особливо слід звернути увагу на таку важливу послуги як безлімітний хостинг. Йдеться про можливість для клієнтів мати на SSD диску необмежене місце, що дозволяє розміщувати в необмеженій кількості сайти. А завдяки зручній адмінки ними буде легко управляти.

Джерело:

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close