Блогосфера

Про послуги хостинг-провайдера CityDomain

Ви перебуваєте в пошуках надійного і дуже якісного хостингу? Тоді до ваших послуг можна уявити українського провайдера CityDomain. Його послуги доступні, як для фізичних осіб, так і для юридичних. Якщо  перед замовленням бажаєте переконатися в правильності вибору, то можете спробувати якість сервісу під час тестового періоду. Даний період триває десять діб. І на цей час ви отримуєте доступ до всіх послуг хостингу, включаючи технічну підтримку.

Провайдер пропонує найрізноманітніші тарифні плани, які підійдуть для вимог самих різних клієнтів. Всі послуги на замовлення діють в автоматичному режимі. Відразу після того, як вами буде зроблена оплата, ви отримаєте повний доступ до всіх сервісів за обраним тарифом.

Тарифи від CityDomain

Даний провайдер доводить, що придбати якісний хостинг за низькими цінами цілком реально. Ціни на хостинг тут досить доступні, а якість незмінно висока. Цінові пропозиції дозволяють знайти для себе відповідний варіант, як підприємцям, так і звичайним приватним особам.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS сервера.

Якщо ви тільки починаєте свою справу в мережі Інтернет, або просто бажаєте завести свій блог, то вам цілком підійде тариф Room. Наступні тарифи Apartment і Apartment + підійдуть для тих, хто має малий бізнес. Для середнього бізнесу розраховані два наступних тарифних плани – Loft і Loft +. Якщо це реально працюючий на продаж бізнес, то всі витрати на хостинг окупляться вже після одного місяця використання. І нарешті, такий тариф, як Penthouse відмінно підійде для представників великого бізнесу.

[jcnbyu

Переваги компанії CityDomain

Як ви можете переконатися, різні тарифи дозволяють знайти для себе варіант, як початківцям блогерам, так і великим інтернет магазинах. Можна виділити такі основні переваги даного провайдера:

  • · Демократичні ціни.
  • · Технічна підтримка двадцять чотири години на добу.
  • · Відмінні показники uptime.
  • · Сайти на цьому хостингу показують прекрасну швидкість.
  • · Дуже просте управління.
  • · Використання SSD-дисків.

Сайти, розміщені на цьому хостингу, показують найвищу швидкість роботи. А панель управління розроблена так, що розібратися в ній легко навіть новачкові. На хостингу можна розміщувати, як сайти на найпопулярніших двигунах, так і на саморобних системах управління. Можете бути впевнені, що в будь-якому випадку ваш сайт буде працювати без збоїв і приносити вашому бізнесу прибуток.

Джерело: 0532.ua

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close