Блогосфера

Проблеми з сайтом, які можуть позбавити вас клієнтів

Мало створити хороший сайт для компанії і написати для нього продають тексти – треба ще зробити так, щоб він завжди був доступний користувачам. Чим більше проблем на сайті – тим більше потенційних покупців ви втрачаєте. Давайте розберемо основні з них.

Сайт не відкривається

Вибираючи хостинг, заздалегідь передбачте, чи витримає він навантаження. Якщо планується великий потік відвідувачів, то краще взяти віртуальний або виділений сервер. Наприклад, хостинг cityhost.ua пропонує найрізноманітніші варіанти під будь-який тип сайту.

Помилка 403

Доступ до деяких сторінок заборонений, хоча такого не повинно бути. Детальна інструкція, як виправити становище, є на цій сторінці: https://cityhost.ua/blog/chto-takoe-403-oshibka-sayta.html. До речі, великий плюс для хостера – це наявність ось таких статей за рішенням проблем. Так ви самостійно зможете виправити ситуацію, не звертаючись в техпідтримку. Але якщо бажання розбиратися немає – то можна попросити і їх.

Помилка 404

Якщо попередня помилка говорить про те, що доступ заборонений, то ця – про те, що сторінки просто немає на сервері. Сторінку з видаваної помилкою найкраще оформити в своєму стилі, не залишаючи ту, що йде за замовчуванням. Запропонуйте скористатися пошуком, щоб знайти потрібну сторінку, додайте посилання на цікаві пропозиції. Якщо ж стаття просто поміняла адресу, то обов’язково налаштуйте редирект зі старої сторінки на нову.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Сайт занадто повільно працює

Таке буває, якщо він занадто перевантажений плагінами і не оптимізований. Якщо у вас стоїть якась із поширених систем управління сайтом, то для неї напевно вже випущені плагіни для оптимізації процесів. Ну і зайве слід видалити – залиште тільки ті доповнення, без яких дійсно не обійтися. Якщо ж видаляти нічого не можна, то перейдіть на інший тип хостингу – наприклад, на виділений сервер з хорошими характеристиками «заліза».

Якщо ви виправите всі ці помилки, то відразу помітите, як відвідувачів стало більше. Крім того, потрібно подбати про приємне і зрозумілому інтерфейсі і красивому, але не химерному дизайні.

Джерело: Nb-guide.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close