Блогосфера

Проблеми з хостингом? Тоді слід робити переїзд

Ця стаття могла мала бути гнівною, так як написати її підштовхнула проблема з хостингом на одному з моїх сайтів. Але, як це зазвичай і трапляється, статтю я сів писати не відразу після переїзду на новий хостинг. І до моменту написання злість спала, захотілося написати не про тих, хто підводить, а про тих, хто рятує.

Отже, сталося найнеприємніше, що могло статися з сайтом. Сервер хостингової компанії впав, не витримавши навантаження. І що найгірше: при перезавантаженні виявилося, що жорсткий диск, на якому знаходилися файли нашого сайту, посипався. Здавалося, що може бути простіше, ніж відновити файли з існуючої резервної копії. Але, завдяки найкращим адмінам, які працюють у хостера, бекапи перебували на тому ж диску що і робоча директорія.

Вам також буде цікаво: Що таке домен і навіщо він потрібен?

Порадувало, що я періодично завантажував резервні копії до себе на робочий комп’ютер. Такий собі бекап бекапу. Саме це і дозволило відновити роботу сайту, нехай і з інформацією тижневої давності.

Ну а тепер, як і обіцяв про тих, хто рятує. Після такого нахабства і безвідповідальності відновлювати сайт на тому ж хостингу не хотілося. Швидкий, але вдумливий пошук привів на сайт хостингової компанії Сityhost.ua. Швидкий аналіз пропонованих послуг показав, що це якісний, необмежений хостинг, з невеликим, але продуманим набором тарифів і додаткових послуг. Наприклад, тариф Apartment +, вартістю трохи більше 100 гривень на місяць включає 15 гігабайт вільного місця, а також автоматичну установку різних скриптів і CMS.

Замовлення хостингу пройшов швидко і, що порадувало, після замовлення, але перед оплатою надається тестовий період. До речі, в тому ж тарифному плані Apartment + виділяється достатньо місця для зберігання файлів, а це більш ніж достатньо для розміщення середніх і великих сайтів. Як то кажуть, великому сайту – великий хостинг. А якщо і цього виявиться мало, то можна вибрати тариф без обмеження виділеного місця, використовуваного для зберігання файлів.

Природно, після такої проблеми з попереднім хостером я поцікавився про зберігання бекапів. Мене запевнили, що файли резервних копій на https://cityhost.ua/news/uluchshennaya-panel-upravleniya-hosting-2-0.html створюються кожен день, доступні за місячний період і зберігаються на окремих файлових сховищах.

Сподіваюся, це останній переїзд нашого сайту. Ще хочеться відзначити, що хостер надає послуги не тільки хостингу, а й оренди VDS, VPS і виділених фізичних серверів.

Джерело: https://newsyou.info/vybiraem-nadezhnyj-xosting

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close