Блогосфера

Реєстрація домену та хостинг CityHost

Дуже часто ми чуємо вираз: «назви мені своє ім’я, і ​​я скажу, хто ти! Також можна сказати про сайтах. В інтернеті мільйони сторінок з назвами, різноманітність яких зашкалює. Важливо, щоб в океані інтернету ваш ресурс не загубився і завжди залишався привабливим.

Давайте розберемося, що таке ім’я сайту і до кого звернутися з цього питання

Якщо перед вами є необхідність створити сайт, підібрати йому назву і забезпечити повноцінне обслуговування, то зверніться в «CityHost.ua». Хостинг-провайдер «CityHost.ua» понад 10 років реєструє домени, забезпечує якісний хостинг і надає в оренду фізичні та віртуальні сервери.

Які переваги співпраці з «CityHost.ua»?

По-перше, вам гарантується безпека комерційної інформації. Після укладення договору дані про клієнта вносяться в базу «WHOIS». Ця процедура обов’язкова при реєстрації будь-якого домену. Якщо клієнт не хоче, щоб інформація була доступна, досить лише прибрати «галочку» біля відповідного пункту меню.

По-друге, автоматизована оплата. Клієнту не потрібно пам’ятати про необхідність оплачувати продовження або додаткові послуги. За клієнтом закріплюється «внутрішній» рахунок. Для здійснення оплати досить раз на рік перевести на нього потрібну суму і платіж спишеться в автоматичному режимі.

По-третє, імпорт і перенесення доменів від інших провайдерів. Ця процедура не займе багато часу, а її ефективність дасть про себе знати в перші місяці роботи. При замовленні перенесення «CityHost.ua» надає знижку в розмірі 20%.

Придумати ім’я сайту непросто, адже важливо вибрати таке слово або словосполучення, щоб добре сприймалося на слух і запам’ятовувалося після першого відвідування:

  • – ім’я сайту не повинно викликати проблем при наборі з клавіатури;
  • – по можливості – бути коротким;
  • – не повинні бути присутніми цифри, дефіси та інші знаки;
  • – легко для вимови і запам’ятовування.

На сайті cityhost.ua увазі замовників представлені кілька категорій доменів:

  • популярні (com.ua, ru, in.ua, net.ua);
  • українські (kirovgrad.ua, kharkov.ua, zp.ua і ін.);
  • по темі (audio, computer, credit, game і ін.).

Інтернет-хостинг «CityHost.ua» – надійність і якість, завдяки яким навіть найскладніший проект здійсниться, як мрія, а результат не змусить себе довго чекати.

Джерело: Myalexandriya.

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close