Блогосфера

Реєструємо новий домен

Зареєструвати свій домен в нашій країні легко, швидко і економно через сайт https://cityhost.ua/domain/. CityHost вважається офіційним представником. На платформі цієї ви можете придбати доменне ім’я в трьох сотнях доменів. Фахівці беруть участь в реєстрації домена і позиціонують себе від імені клієнта.

У цій панелі управління ви можете створити профіль для власника доменного імені, за допомогою якого ви можете підтвердити право власності на ім’я особистого сайту. Наприклад, навіть якщо веб-майстер купує і управляє доменом для клієнта, справжнім власником є ​​тільки цей клієнт.

Чому люди вибирають нас?

Якщо людина хоче зареєструвати доменне ім’я тут, він повинен зберегти адресу компанії. Чому ми? Так, тому що наші домени одні з найдешевших. Ми робимо імена популярних доменів як можна більш доступними, і якщо ви хочете перенести домен від іншого реєстратора, витрати ще нижче. Є багато дозволів, пов’язаних з купівлею домена. Купівля домена у цій компанії швидка і справедлива. Введіть свої дані та внесіть платіж, щоб стати власником домену.

Як купити домен?

При виборі доменного імені для клієнта ви можете враховувати проданий товар або послугу, марку або повне ключове слово, яке SEO-спеціаліст вибрав для реклами сайту в пошуковій системі. Доменне ім’я – це унікальне ім’я, що складається з букв і цифр. Букви можуть бути від А до Я і цифри від нуля до дев’яти. Всі ці елементи важливі для віртуального адреси. Доменне ім’я визначає ресурс або адресу електронної пошти у всесвітній павутині. Зареєстроване доменне ім’я може бути активним при необхідності або навпаки неактивним (використовується або не використовується).

Якщо доменне ім’я активно, воно присвоюється IP-адресою, унікальному цифровому адресою ПК, на якому розташований ресурс, зазначений в імені домена. Якщо веб-майстер купує і управляє доменом для клієнта, справжнім власником є ​​тільки цей клієнт. Всі існуючі домени верхнього рівня мають спеціального адміністратора, який є юридичною особою і відповідає за стратегію цього домену.

Джерело: http://script-coding.info/artscripto/1527-registriruem-novyy-domen.html.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close