Блогосфера

Різниця між хостингом, виділеним і віртуальним сервером для сайту

Коли веб-майстер збирається створювати сайт (особистий блог, інтернет-магазин, корпоративний або інформаційний портал і т. Д.), У нього виникає питання, де розмістити файли (текстові, аудіо та відео, бази даних та інше) в Мережі, щоб доступ до ним був безперебійним і максимально швидким. Існує кілька варіантів, кожен з яких має свої особливості, плюси і мінуси.
Орендувати місце для інтернет-ресурсу можна на українському хостингу сайтів CityHost за посиланням https://cityhost.ua/, де представлені пропозиції в різних цінових категоріях. Розглянемо їх особливості докладно, щоб веб-майстер зміг відразу зробити єдиний правильний вибір.

Віртуальний хостинг

Цей варіант розміщення підходить для початківців вебмайстрів, проекти яких не мають високої відвідуваності. Ідеально підходить для сайтів, на які в добу заходить до 1-2 тисяч осіб. Особливістю хостингу є те, що на одному сервері розміщуються файли кількох тисяч користувачів, процесорна потужність, оперативна і спільна пам’ять діляться одночасно на всіх учасників.

Вартість цієї послуги мінімальна, але ніхто не дає гарантії безперебійної роботи сайту з високою відвідуваністю. Можуть спостерігатися збої в роботі, повільне завантаження даних та інше. Для невеликих проектів якісний віртуальний хостинг CityHost – це ідеальний варіант.

Джерело: http://mediasat.info/2019/10/23/raznica-mjezhdu-khostingom-vydjeljennym-i-virtualnym-sjervjerom-dlja-sajta/.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close