Блогосфера

Ще більш доступний безлімітний хостинг

Кожен власник IT-бізнесу (маленького чи великого) в результаті підходить до питання зберігання великої кількості даних. Це можуть бути як поточні проекти, наприклад, у дизайнерській студії, так і просто масиви цифр якоїсь торгової мережі або хоча б одного магазину. Ви розумієте, що видаляти їх не варто – вони стануть в нагоді, але зберігати їх на знімних носіях або окремому винесеному сервері варіант не дуже.

Що вже говорити про те, якщо у вас в задачах створення і підтримка сайтів – місця для такої роботи потрібно дуже багато і, в підсумку, ви виходите на ринок за пошуком додаткового.
Рішення таких проблем, звичайно ж, вже є – це хмарні сервіси з необмеженим обсягом зберігання даних. Можете отримати стільки, що вистачить на цілу країну (якщо, звичайно, це вам потрібно).

А що може бути краще хмарних сервісів? Звичайно, тільки хмарні сервіси зі знижками і бонусами на використання від компанії CityHost.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Хлопці пропонують безліч необмежених речей: хостингу сайтів, місця на хмарі, трафік, кількість поштових скриньок і ftp. Крім цього, покупка пакетів обслуговування несе в собі ще безліч додаткових бонусів, які дозволять не просто зберігати дані, але і обслуговувати, обробляти їх в правильному напрямку і навіть заробляти на цьому.

Ознайомитися з тарифами можна у Cityhost.ua, але вже можна говорити про те, що вони досить низькі до існуючого в країні ринку і це може бути додатковим фактором якщо не для повного переходу до них, то хоча б для ознайомлення з можливостями (а ми розповіли тільки про їх зовсім малої частини).

Якщо будуть питання – зверніться до саппорт хостингу, у нього він абсолютно чудовий і швидко відповідає (перевіряли самі). А цінами і умовами вони нас вже приємно здивували.

Джерело: https://kafanews.com/novosti/159364/eshche-bolee-dostupnyy-bezlimitnyy-khosting_2019-07-24

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close