Блогосфера

Що потрібно для створення якісного сайту

Багато хто вважає, що для того щоб створити свій власний сайт, необхідно вивчити масу літератури, знати мови програмування, володіти webдизайном. Насправді це не така вже й складна справа. Для цього вам буде потрібно всього лише комп’ютер і доступ в інтернет.

Як створити сайт самостійно

Домен. Перше, що потрібно зробитивибрати гарне і, найголовніше, відповідне доменне ім’я, що асоціюється з тематикою вашого майбутнього ресурсу. Підібрати таке ім’я і відразу зареєструвати можна без праці у хостингпровайдера і реєстратора доменів CityHost.

Хостинг. Другим кроком створення сайту буде вибір якісного хостингу. Це сервер, який зберігає файли вмісту вашого сайту і буде завантажувати їх користувачам, що бажають зайти на ваш інтернетресурс. Якість хостингу безпосередньо впливає на працездатність сайту і цим не слід нехтувати женучись за дешевизною.

Що вибрати?

Віртуальних хостинг ідеально підходить для невеликих проектів, тому що один сервер ділять на багато частин і здають в оренду, і так виходить значно дешевше. Тойтаки хостингпровайдер CityHost зараз пропонує оновлені тарифи віртуального хостингу з безлімітом сайтів.

Виділений сервер використовують популярні інтернетмагазини, великі портали і соціальні мережі. Суть в тому, що ви один використовуєте сервер і не залежите від інших користувачів.

Вам також буде цікаво: Що таке домен і навіщо він потрібен?

Ще одним способом створити сайт, не маючи проблем з ресурсами, є хмарний хостинг. У цьому випадку ваш сайт може зберігається на 5 різних серверах, тому що ви будете платити тільки за обсяг ресурсів, а хостингпровайдер розподілить їх по різних серверах. Він ідеально підійде для ресурсів, у яких нестабільна навантаження.

Конструктор

Третім пунктом створення сайту, якщо не фахівець в сайтобудуванні, буде пошук хорошого конструктора сайтів. За допомогою конструктора ви берете готові елементи і створюєте шапку сайту, меню, самі підбираєте фон, картинки і форму пошуку. Якщо у вас немає часу на все цю творчість, то ви можете використовувати вже готовий шаблон, який підбере для вас конструктор. За допомогою конструктора ви можете створювати не тільки звичайні сайти, але і інтернетмагазини, блоги та багато іншого. Більшість хостингпровайдерів включає безкоштовний конструктор в послуги хостингу.

Якщо ви вважаєте, що сайт на конструкторі є неповноцінним, то ви помиляєтеся, бо пошуковий системи сприймають такі сайти також, як і звичайні, написані на мові програмування. Ось власне і все, далі справа за вами. Наповнюйте сайт цікавим і корисним контентом і буде вам щастя.

Джерело: http://it-me.com.ua/internet/chto-trebuetsya-dlya-sozdaniya-kachestvennogo-sajta

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close