Блогосфера

Що повинен запропонувати хороший хостер

Щоб ваш сайт працював максимально швидко і бездоганно, щоб він був максимально вільний від стресу і щоб ви були в безпеці, ваш веб-хостинг повинен відповідати певним критеріям. Умови, які підтримують наші хости відповідають і відповідають всім перерахованим вище критеріям.

Хостинг – провайдером є процесори в відповідність встановленим законодавством. Відповідно, щоб бути в безпеці відповідно до закону про захист даних, ви повинні укласти договір на обробку контракту з вашим хостом. В ідеалі контракт повинен бути можливий в режимі онлайн і всього за кілька кліків.

Що стосується часу завантаження, ваш хостинг-провайдер повинен мати свій дата-центр якомога ближче до місця розташування ваших відвідувачів. В іншому випадку час відгуку буде збільшено за рахунок більш довгою кабельної траси. Якщо ваші відвідувачі в основному приходять з вашої країни, ваш сервер також повинен бути в цій країні (або, можливо, в сусідній країні, що межує поряд з вашою).

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Щоб оцінити хостингову компанію, ми використовуємо контрольний список з 80 пунктів і досліджуємо шість основних аспектів її обслуговування:

  • продуктивність хоста,
  • функції,
  • післяпродажну підтримку,
  • зручність використання,
  • корпоративну репутацію і політики обслуговування клієнтів,
  • а також плани і ціни.

Хостинг від даної компанії-це веб-хостинг, за який можна поручитися. Ця компанія в хостингу більше 15 років і має досвід, щоб довести це. Відмінними рисами цього хостингу є їх стабільні сервери (час роботи яких становить> 99,98%) і відмінне обслуговування клієнтів. Якщо у вас є які-небудь проблеми або питання, обслуговування клієнтів завжди чуйно. Ми пропонуємо три загальних хостингу, які підходять для невеликих і середніх сайтів; а також VPS і виділений хостинг для великих сайтів.

Хостинг існує вже давно, і нам вдалося протриматися так довго, зосередившись на тому, що виходить найкраще: на найшвидшому веб-хостингу. Завдяки вбудованому інструменту кешування веб-сайти, розміщені на хостингу, завантажуються набагато швидше, ніж більшість веб-хостів. Крім того, у вас немає технічних знань або конфігурації хоста для включення. Завдяки таким функціям і технологіям, як сховище, «оптимізатор рейок» і попередньо налаштоване кешування для клієнтів віртуального хостингу, стандарт швидкості загального хостингу ще більш підвищений.

Джерело: https://www.04563.com.ua/list/207257.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close