Блогосфера

Що таке домен і навіщо він потрібен?

Для тих, хто зацікавлений в просуванні свого бізнесу в інтернеті, необхідно позначити свою присутність в Інтернеті. Якщо покупець зможе швидко знайти вашу компанію з послугами і товаром, у вас є можливість збільшити продажі в багато разів. Оскільки більшість покупок відбувається на сайтах, динаміка маркетингу значно змінилася, і один з найбільш ефективних і довготривалих методів залучення потенційних клієнтів – це добре розроблений і підтримуваний веб-сайт.

Щоб створити собі репутацію, необхідно мати доменне ім’я. На сайті професійного платного хостингу «СітіХост» в Україні, ви можете ознайомитися з корисною інформацією, яка допоможе реалізувати власний проект в інтернеті за допомогою домену.

Що таке домен?

Пошуковий інструмент, який приведе покупців на ваш сайт. Ретельне обмірковування і дослідження повинні бути застосовані, оскільки це може бути найбільш важливим рішенням, яке ви приймаєте, вирізаючи свій шматочок онлайн-ринку.

Вам також буде цікаво: Навушники: насолоджуємося музикою безпечно!

Особливості

Довжина. Короткі і прості імена цінуються більше, так як їх легко запам’ятати. Це одна з причин високої оцінки доменів, що складаються з одного слова.

Символи. Домени можуть містити алфавіти, цифри і спеціальні символи, такі як дефіси. Домени, що містять тільки букви, користуються більшим попитом, ніж домени з цифрами або дефісами. Домен з цифрами і спеціальними символами вимагає додаткових зусиль для запам’ятовування і введення адреси в браузері.

Правильне доменне ім’я дає переваги:

Надає професійну репутацію вашого бізнесу і відокремлює вас від мільйонів веб-сайтів, що пропонують схеми швидкого збагачення.

Забезпечує видимість вашого бренду. Встановлює ваш бізнес як технічно підкований і далекоглядний.

Створює мобільність інтернет присутності. Якщо ви вирішите змінити послугу веб-хостингу, переїхати в іншу країну або перейти на використання власного сервера, ваше доменне ім’я залишиться з вами, що дозволить вам продовжувати будувати свій бренд без необхідності починати все спочатку.

Збільшує ваш рейтинг в пошукових системах. Забезпечить ваш бренд конкурентоспроможністю по всьому світу, або ви можете зосередитися саме на місцевому регіоні.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close