Блогосфера

Що таке доменне ім’я?

Доменне ім’я – це адреса створеного сайту або певна зона, яка має своє ім’я, не схоже ні на одне інше в системі доменних імен. Існує досить просте пояснення поняттю «домен».

наприклад:

  • .com – комерційні сайти;
  • .ru – переважно російські сайти;
  • .ua – переважно українські сайти і т.д.

Доменну адресу – це …

Доменну адресу – це унікальний ідентифікатор хоста. Складається з слів, найчастіше написаних латинськими літерами. Ці слова між собою розділяються точками. Домени бувають різних рівнів. Наприклад, домен першого рівня звичайний користувач зареєструвати ніяк не зможе, а ось другого рівня – це запросто. Зазвичай домени третього, четвертого і т.д. рівнів називають субдоменами. За доменного імені можна дізнатися його певну приналежність.

Вам також буде цікаво: Зберігання данних за допомогою серверів.

Доменом називається свого роду ієрархічна система, що дозволяє користувачам швидко орієнтуватися в Інтернет. Адже по суті всі комп’ютери, які мають доступ до Мережі, ідентифікуються за допомогою IP-адреси. Як правило, IP-адреса – це набір цифр мало зрозумілий звичайному користувачеві, однак завдяки системі доменних імен можна «звертатися» до ресурсів за допомогою простих і зрозумілих кожному імен: templatemonster.com, templatemonsterblog.ru і т.д.

Джерело: Что такое домен.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close