Блогосфера

Що таке SSL-сертифікати і навіщо вони потрібні

Ви помічали, що адреси деяких сайтів починаються з «http://», а інші – з «https://»? Буква «s» означає «безпечний» і вказує на те, що сайт використовує захищене зашифроване з’єднання. Цей захід безпеки стає все більш важливим для всіх сайтів в мережі інтернет, необхідна для захисту конфіденційної інформації відвідувачів.

Що таке HTTPS І SSL?

Як частина протоколу HTTPS, SSL є безпечним способом передачі зашифрованої інформації між сервером і браузером. Сайти, що використовують HTTPS, захищають інформацію своїх відвідувачів, а також отримують більш високий рейтинг в пошукових системах – навіть Google має пріоритетні сайти, які використовують HTTPS.

При використанні криптографії з відкритим ключем будь-яка інформація, передана між сайтом і сервером сайту не може бути прочитана, якщо вона перехоплена іншою стороною. Це може бути що завгодно, від вашого імені користувача та пароля, інформації про кредитну картку до інших важливих даних.

Тільки передбачуваний одержувач з ключем, щоб розблокувати ці зашифровані дані, може прочитати їх, виключаючи атаку хакерів і викрадачів даних. Без цього будь-який комп’ютер між користувачем і сервером теоретично може перехопити цю інформацію. Крім того, хакери можуть відтворити або видати себе за веб-сайт, щоб залучити користувачів до введення конфіденційної інформації – це легко зробити, якщо користувач не шукає таку перевірку, яку може надати SSL-сертифікат.

Впровадження SSL на вашому сайті

Виберіть постачальника SSL. В Україні надійний перевірений постачальник SSL, який розпізнається браузерами, пристроями і операційними системами як надійний центр сертифікації – це CityHost. Виберіть тип SSL-сертифіката, який ви хочете, це можна зробити пройшовши за посиланням cityhost.ua/ssl/. Деякі SSL-сертифікати вимагають додаткових перевірок.

Розробіть свій перехід на HTTPS. Зокрема, для сайтів WordPress представлено відмінне керівництво по SSL для визначення часу переходу, обробки існуючих зворотних посилань на URL вашого сайту і багато іншого.

ssl сертифікат

Чому кожен сайт повинен бути зашифрований SSL

Не впевнені, що вам потрібен сертифікат SSL для вашого сайту? Ось короткий опис того, що забезпечить шифрування SSL:

  • – Кращий SEO рейтинг. SSL і HTTPS не тільки цінні для безпеки, але і корисні, коли мова йде про SEO, електронної комерції та візуальних повідомленнях про безпеку сторінки в Google Chrome.
  • – Більш безпечна передача даних між серверами з меншим шансом перехоплення.
  • – Збільшення довіри клієнтів.
    SSL потрібно для відповідності вимогам індустрії платіжних карт (PCI).

Сертифікат SSL – це цифровий сертифікат, який підтверджує справжність вашого веб-сайту, об’єднуючи ваше доменне ім’я, назву компанії та місце розташування з унікальним криптографічним ключем. Після того, як цей сертифікат встановлений на вашому веб-сервері, сайт встановив безпечний сеанс з веб-сервером через з’єднання HTTPS, що відвідувачі зможуть дізнатися це по значку замка поруч з URL-адресою або іншому візуальному елементу, в залежності від браузера. Це ваш спосіб сказати своїм клієнтам, що їх інформація в безпеці, це відмінний спосіб також підвищити довіру і лояльність.

Джерело: Hardware.zp.ua.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close