Блогосфера

Що таке виділені сервер і його переваги

Уявіть собі ситуацію – перший сайт скоро буде готовий. Вже з наступного тижня можна приймати перших гостей і конвертувати продажу. Це відмінно. Але потрібно задуматися про те, що сайт сам по собі не з’явиться в інтернеті.

А адже багато людей ігнорують дане питання, вважаючи, що функціонування сторінки в інтернеті само собою зрозуміло, тому не приділяють уваги даному питанню. Насправді це не так. Щоб сайт бачили користувачі інтернету, він повинен знаходитися на загальнодоступному сервері. Простими словами – знадобиться хостинг. Це послуга передбачає надання ресурсів, щоб розмістити інформацію на сервері, який постійно знаходиться в мережі. Хостинг буває 3 типів: виділений сервер, віртуальний виділений сервер, віртуальний хостинг.

Що таке виділений сервер

Виділений – це фізичний сервер. Він окремий, але системний блок буде ставитися тільки до одного власника. Всі його ресурси тільки для одного проекту, тобто сусідів по серверу не буде. Можна самостійно налаштувати програмне забезпечення в залежності від власних потреб. Технічна підтримка буде стежити за роботою обладнання.

Вам також буде цікаво: Що таке домен і навіщо він потрібен?

Витрати на виділений сервер зазвичай вище, ніж на інші різновиди хостингу. Таким варіантом користуються організації середніх і великих розмірів, наприклад, подібний хостинг застосовують для онлайн-ігор, соціальних мереж, інтернет-магазинів з відвідуваністю в декілька тисяч кожен день, а також складною структурою і функціоналом.

Переваги виділеного сервера

Продуктивність. Всі ресурси сервера на 100 відсотків для одного проекту – не потрібно ділитися з сусідами по обладнанню. Відповідно, і швидкість більше:

  • Безпека. Так як база даних і сервера розташовуються на різному обладнанні, то складніше отримати доступ до них;
  • Стабільно в роботі. Зовсім низька ймовірність виникнення перевантажень;
  • Можна реалізувати проект будь-якого ступеня складності;
  • Можна встановити власне ПО;
  • Є постійний доступ для технічних робіт.

Таким чином, виділений сервер – це окреме обладнання з потужністю, яка достатня для обслуговування певної кількості відвідувань сайту в добу. Працює стабільно і надійно. Але при цьому потрібно враховувати вартість оренди. Це вигідно, практично і ефективно.

Джерело: https://www.20khvylyn.com/ps/net/net_2639.html

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close