Блогосфера

Що являють собою метатеги?

Мета-теги – це деяка частина закладеного програмного коду певного сайту. Метатеги не відображаються в призначеному для користувача браузері, коли необхідно переглядати вміст обраного веб-ресурсу. Мега-теги можна віднести до інструментів сайтів необов’язкового характеру, які розміщені в заголовку веб-сторінок.

Там можуть міститися опис та перелік необхідних ключових слів, які можуть ставитися до даної сторінки, а також і відомості, що стосуються автора наданих матеріалів. Крім цього, там же розташовані і управлінські команди, які використовуються пошуковими роботами. Також там же можна знайти й інші види службової інформації, необов’язково призначені для перегляду користувачем.

Що становить визначення в словосполученні «мета-теги» – «мета» є засобом опису технічного властивості сторінки конкретного сайту. Інакше – це уявлення метаданих, які спостерігаються, як «ім’я» і «значення». Вся інформація, яка зосереджена в метатегах є невидимою для очей користувача, однак для «очей» будь-яких пошукових систем вона може стати незамінною, якщо потрібно коректна індексація необхідних сторінок веб-ресурсу. Якщо розглядати метатеги з позиції HTML, то це як відсутність в інтерфейсі кінцевого тега. Існує безліч різновидів метатегов (кілька десятків зразків), але з цієї кількості використовуються лише деякі.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Метатеги є тим «знаряддям» для веб-майстра, за допомогою якого можна максимально точно позиціонувати інформацію, яка розміщена в Глобальної Мережі Інтернету. Метатеги покликані для того, щоб максимально полегшувати задачу пошуку «голки в стозі сіна», тобто необхідної інформації. Для просування сайтів метатеги стають незамінними і необхідними інструментами.

Існують основні теги, що відносяться до HTML, а також і спеціальні. Саме вони і називаються метатегами. Вони потрібні для розміток на веб-сторінках, що описують властивості необхідних веб-документів. Деякі метатеги рекомендується застосовувати і використовувати в обов’язковому порядку, інші вносяться в залежності від бажання і досвідченості веб-майстри.

Джерело: Hardexpert.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close