Блогосфера

Український хостинг

Щоб розмістити свої ресурси на просторах інтернету, наприклад, завести свій сайт, ви повинні вибрати хостинг. Хостинг – послуга з надання ресурсів на сервері. Інакше кажучи, це оренда простору на диску, де будуть зберігатися всі файли і цифрові дані сайту, для правильної роботи. Це як орендувати ділянку під будівництво будинку.

Але не всі хостинги підходять для сайтів. Щоб правильно підібрати хостинг, слід звернутися в спеціальну компанію, яка зможе вам з вибором. Зробити ви це можете на https://cityhost.ua.

Існує кілька видів хостингу: повнофункціональний і з обмеженою функціональністю. Обмежений, в свою чергу, ділиться на наступні типи хостингу:

  • файловий – використання файлового сховища для зберігання інформації, що забезпечує безпеку і віддалений доступ;
  • поштовий – використовується приватна поштова система, захищена від спаму і з декількома доменними іменами;
  • DNS – система зберігання записів доменних імен;
  • Вікі-хостинг – сервера з можливістю створення власних незалежних вікі-сторінок;
  • ігровий – використовується для MMO ігор.

При виборі хостингу варто звертати увагу на деякі нюанси. Технічні можливості – провайдер повинен забезпечити правильну роботу і потрібні вам ресурси, а також розширювати їх. Тарифний план – провайдер повинен запропонувати вам прийнятний тарифний план і додаткові умови. Технічна підтримка – забезпечувати зв’язок з оператором і цілодобова робота техпідтримки. Резервне копіювання – бекап і можливість відновлення даних при аварії. Швидкість і час роботи, завантаженість каналу.

Читайте також: Різниця між хостингом, виділеним і віртуальним сервером для сайту.

На Сityhost.ua вам пропонуються найкращі умови для розміщення своїх ресурсів на просторах інтернету. Компанія створила інтелектуальну систему моніторингу та унікальну архітектуру сайтів. Плюс – система захисту паролів FTP-акаунтів і CMS від злому. Надаються тільки надійні хостинги на дисках і оренда на віртуальних і виділених серверах. Для клієнтів завжди працює техпідтримка, а робота сайтів буде безперервної. Компанія не стоїть на місці і постійно розвивається, додаючи нові функції для кращої і легкої роботи сайтів. Не сумнівайтеся в тому, що ваш сайт буде процвітати і користуватися популярністю за рахунок якісної роботи серверів.

Джерело: http://xozyaika.com/ukrainskij-xosting/.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close