Блогосфера

Варіанти хостингу з використанням SSD дисків

В умовах сьогоднішнього дня інтернет відіграє все більшу роль в нашому повсякденному житті. Вважається, що на Землі інтернетом користується майже 2,5 мільярда чоловік. При цьому в європейських країнах відсоток охоплених благами цивілізації людей набагато вище, ніж в країнах Африки. Будь-яка компанія або фізична особа, яка реєструють власний сайт, зацікавлені в якісному хостингу.

Уявити роботу всесвітньої мережі без хостингу просто неможливо. Дана послуга, спрямована на надання ресурсів для розміщення інформації на сервері, що має постійний доступ до інтернету, затребувана в усьому світі. Якщо ви зацікавлені в якісному хостингу, зверніть свою увагу на сайт https://cityhost.ua/ Тарифи даної компанії і доступні доменні імена виразно вас порадують. При цьому до 30 листопада ви можете потрапити на розпродаж, приурочену до Чорної п’ятниці, зі знижками до 30 відсотків, що робить доступні пропозиції ще більш цікавими.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Звернувшись до фахівців хостинг-провайдера CityHost, ви будете впевнені в тому, що ваші сайти завжди будуть доступні користувача мережі та пошуковим системам. При цьому компанія гарантує безпеку і надійність сервісу і найшвидший хостинг сайтів на ринку.

Швидкість і надійність роботи хостинг-провайдерів багато в чому безпосередньо залежить від використовуваного ними устаткування. Підвищити показники роботи можна за рахунок використання сучасного обладнання та комплектуючих, наприклад, високошвидкісних SSD дисків, які на порядок перевершують традиційні жорсткі диски HDD по швидкості читання і запису даних.

За запевненням компанії CityHost, використання SSD дисків, об’єднаних в RAID10 масив, дозволяє підвищити швидкість роботи сайтів до 10 разів. Сьогодні подібні тарифи з використанням SSD-хостингу актуальні для більшості великих компаній, промислових і фінансових організацій, представників бізнесу. Вони підходять для розміщення сайтів з великим об’ємом інформації, що представляється, сильною візуалізацією, а також для швидкісної обробки великих баз даних. Фахівці відзначають, що подібний хостинг особливо актуальний для CMS (система управління вмістом) Bitrix або Drupal.

Джерело: http://www.glazov.su/news/29112019/sovremennyj-hosting-sajtov.html.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close