Блогосфера

Вибір хорошого хостингу для сайту

Багато новачків, які вирішили відкрити свій сайт, можуть зіткнутися з проблемою вибору оптимального хостингу для свого ресурсу, який би підходив за всіма технічними параметрами. Адже багато хостингові компанії позиціонують свій продукт, як професійний. На сьогоднішній день для придбання доступні найрізноманітніші варіанти хостингу, таким чином, кожен клієнт зможе підібрати оптимальне рішення під свої переваги. І перед тим як вибирати підходящу пропозицію, необхідно спочатку вивчити те, що пропонує собою кожне з таких рішень.

За допомогою сайту CityHost можна дізнатися інформацію про те, що таке хостинг. Там же у вас буде можливість знайти для себе оптимальний варіант хостингу.

Віртуальний

Такий варіант хостингу знаходиться на фізичному сервері, де є велика кількість різних сайтів. Всі вони грунтуються на одному і тому ж програмному забезпеченні, але при цьому мають однакові можливості. У деяких випадках на одному сервері може знаходитися більше тисячі сайтів. І часто такий хостинг надається перевага вибирати для невеликих сайтів, які відвідує мало людей. Завдяки доступній ціні такий варіант хостингу сьогодні набув широкого поширення.

Вам також буде цікаво: Що таке домен і навіщо він потрібен?

Віртуальні сервери

Від звичайного віртуального хостингу такий варіант відрізняється тим, що в даному випадку орендар має можливість налаштовувати встановлене програмне забезпечення під свої переваги. І якщо розібратися то настройки і використання такого варіанту хостингу нічим не відрізняються від фізичного сервера, хіба що в останньому випадку орендареві надається більше апаратних ресурсів. Ресурси для такого сервера виділяються в залежності від тарифу, обраного клієнтом хостингової компанії. Основна перевага на відміну від попереднього варіанту полягає в тому, що в цьому випадку клієнт отримує повну незалежність від інших сайтів на сервері.

Фізичний сервер

У такому випадку клієнт отримує фізичну машину, розташовану в одному з дата-центрів. При цьому машина надається повністю в розпорядження користувача. Співробітники дата-центру просто стежать за працездатністю і доступністю обладнання. Подібний варіант серверів годиться для великих проектів і магазинів, що мають велику відвідуваність. Нерідко на основі таких машин роблять сервери для онлайн ігор.

Джерело: Новини України.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close