Блогосфера

Вибираємо безкоштовний хостинг

Наявність власного інтернет-ресурсу сьогодні є практично обов’язковою умовою будь-якої комерційної або громадської діяльності, так і приватні особи прагнуть обзавестися своїм сайтом. Однак подібна розробка, будучи замовлена ​​фахівцям в IT-галузі, може обійтися в чималу суму. Спроба виконати подібну роботу своїми силами, до недавнього часу була практично неможливою, оскільки вимагала не тільки великих теоретичних знань, але і великого обсягу практичних навичок.

Сьогодні такий стан справ вже змінилося, і докорінно. Про те, як можна без додаткових витрат вирішити дану проблему, які зацікавилися читачі можуть з’ясувати, пройшовши за посиланням https://cityhost.ua/ і ознайомившись з розміщеними там матеріалами.

Зробити безкоштовний сайт «CityHost»

На сьогоднішній день будь-який користувач Мережі отримує можливість створити сайт під свої запити самостійно. Тепер для цього не потрібно:

  • вивчати мови програмування;
  • володіти навичками html-розмітки;
  • вміти використовувати інструменти веб-дизайну.

Цілком достатньо знайти в Мережі один з пропонованих розробниками конструкторів сайтів, що дозволяють створювати власні мережеві ресурси при наявності мінімальних знань і умінь. Більшість фахівців галузі рекомендують вибрати в цій якості вельми популярний інструмент «CityHost».

Читайте також: Створюємо сайти самостійно.

Переваги конструктора сайтів від “CityHost”

Детальне знайомство з докладною інструкцією по користуванню цим інструментом є читачам за посиланням https://cityhost.ua/konstruktor_saitov/. На відміну від багатьох програмних продуктів подібного профілю, «CityHost» дає можливість користувачу обійтися без обов’язкового замовлення незручного і погано запам’ятовується поддомена.

Продукт дозволяє замовляти відповідні для цілей користувача домени в будь-який з існуючих доменних зон. Інтерфейс конструктора зрозумілий навіть недосвідченим користувачам. Ще однією особливістю продукту є включення в нього адаптивних шаблонів, що дозволяють отримувати доступ до ресурсу з мобільних пристроїв – планшетів, телефонів та ін., А це на сьогодні понад 50 відсотків відвідувачів мережі. Також конструктор надає користувачам зі зручностями здійснювати налаштування з метою SEO-оптимізації, а також для інтеграції з будь-якими соціальними мережами, включаючи найбільш популярні.

Джерело: http://uchinfo.com.ua/blogs/stati/vybiraem-besplatnyj-konstruktor-sajtov/.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close