Блогосфера

Вибираємо якісний хостинг

Як говорить народна мудрість, навіть оцет може бути смачним, якщо він безкоштовний, ось тільки все ми прекрасно знаємо, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, тому ми дуже часто балансуємо на вагах, де на одній шальці терезів перебувати ціна питання, на другому його якість, тому нам доводиться балансувати, щоб знайти своє «золоту середину».

В результаті виходить, щоб навіть купити звичайний телевізор нам доводиться вибирати між якістю і ціною і досить часто це дуже складне питання, тоді що говорити про хостинг і домени, тут питання, звичайно, не дуже дорогий, але якщо розтягнути це в часі, то також добре розтягнеться і ціна.

І якщо це питання для вас актуальне, а він однозначно актуальним, якщо ви працюєте в віртуальності, то рекомендуємо звернутися ось за цим посиланням https://cityhost.ua/, там ви зможете знайти досить «смачні» пропозиції.

Навіщо взагалі потрібен хостинг і домен

Досить часто люди, не розібравшись в питанні, починають міркувати, а що це таке, а навіщо стільки платити і багато іншого. Що ж, давайте поговоримо про ці мудрі речі простими словами. Почнемо самого простого і це домен, так ось колись дуже давно, багато розумних людей купили собі глобальні імена, так як розуміли, що за це можна буде багато заробити.

Вам буде цікаво: Корисні джерела для блогера та веб-майстра.

Так ось можна уявити таку людину, хоча точніше компанію, як короля якоїсь країни, і ось він вам дає певну територію, за яку ви повинні платити оренду. Тепер щодо хостингу, якщо у вас свої сервера, які можуть працювати в режимі 24/7 365 днів в році, то так, вам як би хостинг не сильно і потрібно, але от тільки не всі володіють такими можливостями.

Але варто додати, що, якщо ви тільки починаєте свій бізнес на просторах Інтернету, то вам не обов’язково супер-пупер сучасний сервер, вам може буде достатньо вашого комп’ютера або орендованої віртуальної машини, але про це іншим разом.

 Джерело: http://webmasta.org/webnews/3/1755/.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close