Блогосфера

Види хостингів

Віртуальний хостинг (shared IP hosting) – недорога і поширена послуга. На фізичному сервері розташовується безліч сайтів, між їх власниками ділиться дисковий простір і оперативна пам’ять, причому у всіх акаунтів один і той же IP-адресу.

Такий хостинг відмінно підходить власникам сайтів-візиток, форумів з низькою відвідуваністю. Оскільки інтернет проектів багато, провайдери часто вводять обмеження на місячний обсяг трафіку, розмір дискового простору. У порівнянні з виділеним сервером функції адміністрування обмежені. Якщо кількість відвідувачів зросте, сайт може зависати, повільно відкриватися.

Віртуальний виділений сервер

Віртуальний виділений сервер (VPS – virtual private server, або VDS – virtual dedicated server) – вид хостинг-послуги, при якій кожному аккаунту надається певна кількість ресурсів на фізичному серваке. Хоча сайтів на ньому багато, у них різні IP. Для кожного сайту емулюється віртуальний сервер. Якщо у одного з користувачів виникають будь-які проблеми, інші продовжують працювати без збоїв. Функції адміністрування в цьому випадку майже такі ж, як на виділеному сервері, а вартість послуги набагато нижче.

Виділений сервер

Виділений сервер – дорога послуга, але вона ідеально підходить для сайтів, що займають великий обсяг дискового простору і користуються популярністю. Всі його ресурси надаються в розпорядження одного користувача. В результаті сайт працює стабільно і відкривається швидко незалежно від напливу відвідувачів.

Джерело: https://navoprosotveta.net/chto-takoe-hosting-saita.html.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close