Блогосфера

Види хостингу

Звернення до професіоналів з питань замовлення хостингу дозволяє вибрати один з декількох пакетів послуг. Основна відмінність між варіантами – обсяг дискового простору, який виділяється для потреб кожного конкретного користувача.

Чим масштабніша новий інтернет-проект, і чим вище його відвідуваність, тим більше місця потрібно для розміщення ресурсу. Дотримання цієї вимоги підвищить швидкість завантаження сторінок і поліпшить якість роботи сайту, що має особливе значення для корпоративних проектів і інтернет-магазинів.

Вам також буде цікаво: Переваги VPS / VDS над звичайним хостингом.

Типи хостингу під популярні онлайн-проекти

Фахівці https://cityhost.ua/, що надають професійні послуги хостингу, готові запропонувати увазі клієнта наступні формати співпраці:

  • віртуальний хостинг;
  • віртуальний сервер;
  • виділений сервер.

Віртуальний хостинг

Найдоступніша з переліку послуг. Рекомендується для сайтів з відвідуваністю близько 1000 користувачів протягом доби. Підходить для невеликих і початківців інтернет-магазинів з кількома тисячами асортиментних позицій, а також – для новинних сайтів та інформаційних порталів, інших ресурсів з відносно невеликим трафіком. Клієнту, який замовив послугу, надається дисковий простір на фізичному сервері, на який одночасно завантажено кілька невеликих сайтів.

Висока потужність серверного обладнання виключає збої в роботі ресурсу і взаємний вплив сайтів-«сусідів». Однак в деяких випадках різке збільшення навантаження на одному з порталів може привести до тимчасової сповільненій завантаженні інших.

Джерело: https://dnepr.com/flack/vidy-hostinga-osnovnye-harakteristiki-osobennosti-i-naznachenie.html.

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close