Блогосфера

Виділений сервер в оренду від надійної

Технологія клієнт-сервер – це спосіб з’єднання між клієнтом (комп’ютером користувача) і сервером (потужним комп’ютером або обладнанням, що надає дані), при якому вони взаємодіють між собою безпосередньо.

Загальні принципи передачі даних між компонентами обчислювальної мережі встановлюються мережевою архітектурою, докладніше тут https://cityhost.ua/server/. Технологія “клієнт-сервер” є такою систему, в якій зберігання інформації і її обробка здійснюються на серверної частини, а формування запиту і отримання даних надається стороні клієнта. На відміну від клієнт-серверної технології, де дані витягуються з файлів, в мережах “клієнт-сервер” дані зберігаються на тій машині, де встановлено серверний додаток мережевий бази даних.

При цьому клієнт-серверні технології передбачають наявність спеціального програмного забезпечення – клієнтського та серверного. Ці програми взаємодіють за допомогою спеціальних мережевих протоколів передачі даних. Як правило, клієнт і сервер встановлені на різних комп’ютерах, але іноді можуть бути встановлені і на одну машину.

Дуже багато є в світі найрізноманітніших хостинг-провадеров. Але на моїх сторінках, як зазвичай, мова йде лише про тих, які я спробував сам особисто. Як і в попередніх статтях на цю тему, наприклад цій, я оглянув чергового українського хостера, намагаючись підібрати собі ідеальний VPS-хостинг, перейдіть сюди https://cityhost.ua/server/. Для мого невеликого Проектика цілком вистачало віртуального хостингу, тому я і відправився на пошуки свого ідеалу від 2015 року.

Є така професія – хостингом забезпечувати, щоб твої сайти і інтернет-майданчики були онлайн 24 години на добу (і навіть більше). В цьому плані я довго і вибагливе тестував відразу цілу пачку хостингів (з перервами на каву та перекушування), і в кінці трьох діб такого марафону я готовий оголосити свій вердикт.

Опущу для стислості купу проміжних деталей і методологію тестування, не буду також рекламувати тих, хто програв конкурентів, а, відразу озвучу ім’я свого улюбленця і переможця. Сил терпіти більше немає сечі, люди.

Джерело: http://allfacebook.com.ua/quests/20200129/2012644436-vydelennyy-server-v-arendu-ot-nadezhnoy

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close