Блогосфера

Хочеться власний сайт – почніть з хостингу

Перспективним видом діяльності в мережі інтернет є створення і просування особистого веб-сайту. Це стосується і блогу, і інтернет магазину, в якому плануєте продавати продукцію власного виробництва або налагодити схему Дропшиппінг.

Вище зазначену істину зрозуміли ще в 2001 році, активно використовували в 2009 і продовжують експлуатувати в 2019. Але і тоді, і зараз в основу інтернет проекту потрібно ставити вибір хостингу. Незважаючи на гадану складність, зайнятися цим, при наявності деякого бажання і здібностей, може практично кожен користувач.

5 пунктів, чому вибір сервера і місця на ньому важливо в перспективі

  • Швидкість завантаження сайту
  • Можливість розширення пакету послуг, наприклад, накопичувача, в кілька кліків
  • Надійність і доступність ресурсів 24/7/365
  • SEO (локація і приналежність до регіону, особливо для міжнародних ресурсів)
  • Підтримка SSL сертифікатів

У будь-якому випадку пробуйте, в тому ж СітіХост передбачено 10 днів безкоштовного тестового періоду до моменту покупки.

чому слід використовувати CMS

Якщо ви зовсім новачок, тоді шукайте постачальника послуг (вище ми згадали одного з них), у якого є конструктор сайтів. Так що створити цілком пристойний проект не так вже й складно. Та й часу цей процес займає небагато. Зробити це, в більшості випадків, можна взагалі не витрачаючи ні копійки. Можна створити особистий сайт, наприклад, на безкоштовному хостингу.

Але редакція порталу Smartphone.ua категорично проти цього. Адже в цьому випадку потрібно бути готовим до присутності на створеному ресурсі, чужий, часто досить непривабливою реклами. Тому такий варіант більше підходить для новачків, тільки набирається досвіду. Це буде для них корисною практикою, але безперспективно.

Для тих, хто планує заробляти за допомогою свого ресурсу краще скористатися платним хостингом. Поряд з відсутністю чужий, непотрібної реклами, власник, завдяки більш великому і розгорнутому функціоналу, отримує і більш широкі можливості для ведення бізнесу.

Джерело: Smartphone.ua

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close